Promo na iMessage nálepky

Promo na iMessage nálepky

Apple dňa 13. marca 2017 zdieľalo na svojom YouTube kanáli novú reklamu, ktorá je zameraná na iMessage nálepky ktoré boli predstavené v iOS 10.

Video zobrazuje ľudí, ktorí lepia mnoho svetlých, farebných a animovaných nálepiek na objekty, jedlo a iné.

*"Povedz to nálepkou cez iPhone 7"* tak znie slogan na konci videa. Popis videa tiež obsahuje odkaz, na ktorom sa dajú všetky použité nálepky stiahnuť. Obrovské množstvo nálepiek je od nezávislých umelcov, no sú zahrnuté aj tie od veľkých spoločností ako napríklad **Disney.** ![Zdroj: beautifulpixels.com](/content/images/2017/03/imessagestickers-masthead.png) Balenia s nálepkami, ktoré boli predstavené v iOS 10, sú súčasťou Message App Store, ktorý umožňuje vývojárom vytvárať aplikácie, ktoré môžu byť použité v iMessage. Samolepkám sa dá meniť veľkosť, dajú sa položiť na bublinu chatu, prilepiť na fotografie alebo nalepiť na vrchol iných samolepiek, s jednoduchými ovládaním, ťahaním.

Zatiaľ čo Apple predstavil iné prvky ktoré sú dostupné v Messages pre iOS 10, toto je jeho prvý reklamný spot, ktorý sa zameriava predovšetkým na samolepky, ktoré sa akosi stále nejako nepochytili u vlastníkov iPhonu. Reklama určite už aj na prvý pohľad zaujme svojou farebnosťou a po zhliadnutí aj svojou výnimočnosťou.

Zdroj titulnej foto: businessinsider.com
Zdroj: macrumors.com