Problém so spánkom? Vyskúšaj platenú appku Sleep Better, teraz zadarmo!

· 1 min read
Problém so spánkom? Vyskúšaj platenú appku Sleep Better, teraz zadarmo!

Podľa štatistík má až polovica Slovákov problémy so spánkom. Či už je to problematické zaspávanie, alebo časté budenie, rozhodne nejde o nič nič príjemné. Vývojári z Amygdra ltd sa pokúsili pomôcť takýmto ľuďom k lepšiemu spánku so svojou aplikáciou Sleep Better: Relaxing Waves.

Aplikácia automaticky prehráva špeciálne relaxačné vlny, ktoré majú za úlohu upokojiť tvoju myseľ a pripraviť ju na kvalitný spánok. Je preto ideálna pre každého, kto má vždy pred spaním plnú hlavu myšlienok, čo mu bránia zaspať.

Celkovo má appka štyri rôzne nastavenia zvukových vĺn, z ktorých si vyberieš podľa vlastnej chuti. Buď to môže byť upokojujúci biely šum, alebo tri rôzne rýchlosti vĺn. Následne si môžeš nastaviť časovač, po ktorom sa majú vlny zastaviť. Potom ti už len stačí počúvať upokojujúce zvuky a pomaly sa ponárať do ríše snov.

Aplikácia Sleep Better: Relaxing Waves pôvodne stála 0,99 €, ale autori sa ju rozhodli sprístupniť zadarmo. Pokiaľ teda máš problémy so spánkom, nič ti nebráni vyskúšať túto užitočnú "pomôcku".


  • Názov: Sleep Better: Relaxing Waves
  • Autor: Amygdra ltd
  • Hodnotenie užívateľov: 5/5 hviezdičiek
  • Cena: zadarmo
  • itunes.apple.com

Zdroj titulnej foto: digitaltrends.com

Zdroj: itunes.apple.com, appadvice.com