Prišiel čas na aktualizáciu MBP 15"

· 1 min read
Prišiel čas na aktualizáciu MBP 15"

Čas doručenia 15” MacBooku Pro sa predĺžil na 2-3 týždne. Prišiel čas na aktualizáciu.

V stredu AppleInsider vyhlásil, že 15 palcový MacBook Pro s Retina displejom sa za posledný mesiac sťahuje zo skladov obchodov. Modely s diskrétnou GPU momentálne Apple Store doručuje do 2-3 týždňov. To naznačuje aktualizáciu, ktorá by mala priniesť procesory s architektúrou Broadwell a novú technológiu trackpadu “Force Touch“.

The Ghost Logo

Keď Apple ohlásil aktualizáciu modelov Macbook Air a MacBook Pro Retina 13” minulý mesiac, vynechal z aktualizácie modely MacBook Pro s Retinou 15”, čo mohli mať na svedomí práve nedostatočné kapacity procesorov Broadwell od spoločnosti Intel.

Pokiaľ ide o aktuálnu dostupnosť, dotknuté zdroje uviedli, že autorizovaní predajcovia posúvajú termíny dodávok, čo súvisí s postupným čerpaním posledných skladových marcových zásob. Ďalšie rozposielanie zásob sa očakáva v apríli. Ideálny čas na predstavenie čerstvo vynovených a aktualizovaných MacBookov Pro 15” s diskrétnou Nvidia grafickou kartou sa ukazuje na termín konania konferencie Apple WWDC, ktorý sa uskutoční v júni.

The Ghost Logo

Apple priniesol poslednú aktualizáciu 15 palcových MacBookov Pro s Retina displejom, keď notebooky osadil čipmi s architektúrou Haswell a väčšou pamäťou v základných modeloch.

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #05
· 8 min read
Podcast #03 + Týždňový newsfilter
· 8 min read