Príručka kupujúceho: Kúpiť alebo čakať?

· 2 min read
Príručka kupujúceho: Kúpiť alebo čakať?

Netrpezliví záujemcovia o produkty Apple určite váhajú. Kúpiť, nekúpiť, počkať... V nasledujúcom článku sa dozviete aktuálne "HOT RUMORS" alebo "HORÚCE KLEBETY" z rôznych zdrojov blízkych svetu Apple.

Zdroj: imore.com

iPhone

iPhone SE bol uvedený na trh 21. marca 2016. Aj keď je to podľa mnohých testov najvýkonnejší smartfón na trhu, je to istý medzistupeň medzi radom 6 a očakávaným radom 7. Pokiaľ niekomu stačí 4'' displej, SE rozhodne nesklame. Záujemcovia o väčší displej a predpokladané technologické novinky si počkajú.
Verdikt: Na zváženie

iPad Pro

Spoločnosť Apple uviedla nový 9,7'' produkt na prezentácii 21. marca 2016. Menší iPad Pro nahrádza predošlý iPad Air Line a obsahuje mnoho prvkov svojho predchodcu.
12,9'' bol uvedený na trh v novembri 2015, stále patrí medzi špičku na trhu. Rozmerovo najväčší iPad, s rozlíšením 2 732 x 2 048 a výkonným A9X procesorom.
Verdikt: Kúpiť

iMac

Desktop vydaný v októbri 2015 v dvoch verziách, 21,5''a 27''. Výkonný stroj, čo poteší majiteľa. Predpokladaný termín nástupcu: zatiaľ neznámy.
Verdikt: Na zváženie

Mac mini

Cenovo najvýhodnejší produkt na pripojenie k externému monitoru, ktorý dokáže nahradiť desktopové zariadenie. Posledné vydanie bolo v októbri 2014, očakáva sa skorý update.
Verdikt: Počkať

Zdroj: yibada.com

MacBook

12''MacBook je taktiež jednou z noviniek tohto roka. Výkonný procesor, Retina displej a hrúbka menšia ako MacBook Air (!) z neho robia predátora na trhu.
Verdikt: Kúpiť

Retina MacBook Pro

13''a 15'' Retina MacBook Pro sú zariadenia najvyššej úrovne, stále veľmi dobre predávané. Posledný update bol v máji 2015, tento rok na jeseň sa očakávajú nástupcovia.
Verdikt: Počkať

*pozn. autora: Pokiaľ sa vám pritrafí používaný kúsok v dobrom stave, za dobrú cenu a hlavne so zárukou, s kúpou neváhajte. Nesklame. Veľmi poteší.

MacBook Air

Podľa môjho názoru umelecké dielo, vydané v marci 2015. Nevýhody týkajúce sa upgradu, výhody vo výdrži a prenosnosti. Tento rok sa očakáva update.
Verdikt: Počkať

Zdroj titulnej foto: http://i.huffpost.com
Zdroj: macrumors.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #05
· 8 min read
Podcast #03 + Týždňový newsfilter
· 8 min read