Prichádza 69 nových Emoji

Prichádza 69 nových Emoji

Unicode 10 je za rohom a prinesie so sebou kopu nových úžasných emoji, ktorých snáď uvidíme v iOSe.

Tie najlepšie sú napríklad t-rex, ježko, škeriaca sa tvár s hviezdičkami namiesto očí a aj morská panna a "morský pán". Spolu je týchto emoji 69, a mnoho takých, ktoré sú dostupné vo viacerých štýloch.
Zdroj: cultofmac.com
Unicode 10 bol prvý krát potvrdený v novembri minulého roku, no napriek tomu, kedže je to zatiaľ len koncept, nevieme koľko emojis naozaj bude obsahovať. Príchod Unicode 10 sa plánuje na Jún roku 2017.

Tieto makety z Emojipedie, sú štylizované ako Apple emoji, čo poskytuje nahliadnutie na niektoré postavičky, ktoré by sa mohli "predrať" na svet. A dúfajme že čo najviac, pretože nikdy nieje dosť emoji.
Zdroj: telegraph.co.uk
Ďalšie potencionálne pridania ktoré tu avšak zobrazené nemáme sú vlajky pre Anglicko, Škótsko a Wales; muž a žena sediaci v tureckom sede; muž a žena ktorí lezú na skalu; zombie, a mnoho ďalších.

Je nepravdepodobné že tieto postavičky sa dostanú do iOS 11, kedže Unicode 10 nebude dokončený do tohto leta, Apple si bude musieť navrhnúť vlastných smajlíkov. Podpora Unicode 9.0, by mala byť pridaná do iOSu 11.1 alebo 11.2 neskoršie tohto roku.


Zdroj titulnej foto: cultofmac.com
Zdroj: cultofmac.com