Jaromír Jágr pobavil iPhonom celý Facebook

· 1 min read
Jaromír Jágr pobavil iPhonom celý Facebook

Jaromír Jágr je športovec, ktorý vo svojej kategórii nemá konkurenciu. Ako každý z nás, aj on na Facebook pridáva rôzne fotky, ktoré väčšinou získajú tisícky lajkov a komentáre o tom, aký je úžasný a ako veľmi ho všetci obdivujú. Na tom nie je nič zlé, zaujímavé však je, že sa to tento víkend zmenilo. Za všetko môže jedna fotka s iPhonom, ktorý na nej dominuje.

1:30 ráno, stále makám :) skončil zápas, ale mám stále dost energii, tak jsem si šel zacvičit:) play-off se blíží , tak...

Posted by Jaromír Jágr on Saturday, March 12, 2016

Nejde ani tak o ten iPhone, je totiž jasné, že Jarda bude mať na telefóny dobrý vkus, ale ide o to, že ešte pred pár týždňami podpísal s Huawei zmluvu, na základe ktorej mal propagovať ich telefón so sloganom "Dokonalá souhra". Telefón sám osebe síce spropagoval, no reklamu úplne degradoval práve fotkou, ktorá je vyššie. Ostáva tak len dúfať, že Jarda nemá s Huaweiom podpísanú podobnú zmluvu ako niektorí športovci, ktorí pri používaní iných produktov od konkurencie musia platiť ťažké peniaze ako pokutu. Veríme, že Jarda presne vedel, čo robí.

zdroj: Autentické CitátyZdroj titulnej foto: Jaromír Jágr
Zdroj: Jaromír Jágr