Trénuj svoju angličtinu s appkou Mind the Gap. ZADARMO len na 48 hodín

· 2 min read
Trénuj svoju angličtinu s appkou Mind the Gap. ZADARMO len na 48 hodín

Angličtina je v dnešnej dobe vec, bez ktorej sa už ťažko zaobídeme. Tento cudzí jazyk sa najlepšie učí a trénuje priamo v krajine, kde sa ním hovorí. Pokiaľ ale často nechodievaš do zahraničia, svoje jazykové schopnosti si môžeš trénovať aj pomocou aplikácií. Jednou z nich je napríklad Mind the Gap.

Väčšina aplikácií na učenie a trénovanie angličtiny sa zameriava buď priamo na slovíčka, alebo na gramatiku. Tie sa následne dokola učíš, až kým sa nedostanú do hlavy. Mind the Gap sa na celý problém pozerá trochu inak. Na displeji sa ti zobrazí zaujímavý a autentický text v anglickom jazyku. Niektoré časti slov sú ale vymazané a tvojou úlohou je doplniť ich.

zdroj: itunes.apple.com

Na výber máš celkovo z 500 textov rozdelených do 15 tém, ktoré sa zaoberajú zaujímavosťami zo všetkých oblastí kultúry, vedy a života. Vďaka tomu môžeš trénovať jazyk aj iným spôsobom ako monotónnym učením slov a gramatiky. Pravidelné čítanie textu a dopĺňanie chýbajúcich slov spôsobí, že angličtina sa ti jednoduchšie dostane do hlavy.

Na druhej strane, pre zvládnutie a pochopenie textov je potrebný určitý level angličtiny. Appka je preto vhodná skôr na trénovanie jazyka a utvrdzovanie si jednotlivých slovíčok.

zdroj: itunes.apple.com

Autori normálne ponúkajú aplikáciu za 0,99 €. Rozhodli sa ju ale sprístupniť na 48 hodín zadarmo. Pokiaľ by si si teda rád pretrénoval cudzí jazyk, rozhodne neváhaj a sťahuj, kým je čas.


  • Názov: Mind the Gap! Learn English Language – not just Grammar and Vocabulary
  • Autor: science-to-touch
  • Hodnotenie: 4/5 hviezdičiek
  • Cena: dočasne zadarmo
  • Stiahnuť z App Store

Zdroj titulnej foto: digitalspyuk.cdnds.net

Zdroj: businessinsider.com