Premeňte akékoľvek slúchadlá na bezdrôtove vďaka tomuto triku

Ako človek, ktorý deň čo deň používa káblové slúchadlá musím povedať, že som neraz rozmotával, neraz si zanadával a neraz ohol nejaký ten jack konektor pri naťahovaní sa od počítača po chipsy. Preto keď som uvidel na Kickstarteri túto vychytávku neváhal som.

Jedna sa o jednoduchý adaptér, ktorý na svojom tele obsahuje výstup pre 3,5mm jack a micro USB konektor na nabíjanie batérie, ktorá podľa slov výrobcu vydrží až 12 hodín prehrávania hudby. Slúchadlá je možné zasunúť do tohto adaptéru a na telefóne sa stačí pomocou Bluetooth technológie pripojiť a počúvať.

Vaše klasické slúchadlá sa tak stanú tými s bluetooth, čo je možné využiť v širokej škále úkonov, ale hlavne na dosiahnutie vyššieho komfortu pri počúvaní hudby. Kvalita zvuku by vďaka RX/TX a vlastnému CSR8670 čipu mala ostať zachovaná.

zdroj: kickstarter.com

Jack by Podo, ako sa tento doplnok nazýva, je taktiež vybavený zdieľaním hudby a pokiaľ dosiahne kampaň viac ako 600 tisíc vyzbieraných dolárov, tak na tele pribudnú tlačidlá na ovládanie hlasitosti.

Za cenu 33 dolárov aj s dopravou na Slovensko sa podľa nášho názoru jedná o skvelú vychytávku ktorá môže uľahčiť život. Sám disponujem slúchadlami Marshall Monitor a tento adaptér tak pravdepodobne zapojím priamo do ich tela, čím sa úplne vyhnem použitiu kábla. Ostáva už len čakať do leta, kým bude produkt doručený k tým, ktorí prispeli.

Ak by ste mali záujem produkt podporiť, tak je možné urobiť tak na tomto linku

zdroj: kickstarter.com


Zdroj titulnej foto: kickstarter.com
Zdroj: kickstarter.com

Marián Novikmec

Marián Novikmec

Mám rád technológie, autá, cestovanie a všetky také tie basic neresti života ktoré každý rádoby-influencer majúci viac ako 500 followerov na Instagrame. Stovky storíčiek ale nepridávam, zatiaľ.
Vranov nad Topľou