Premeň svoj iPhone na Apple Watch!

· 1 min read
Premeň svoj iPhone na Apple Watch!

V dnešnej dobe sa čím ďalej, tým viac kladie dôraz na dizajn a jedinečnosť. Neustále sa objavujú rôzne návody a spôsoby, ako sa odlíšiť od šedého priemeru spoločnosti. Medzi posledné novinky Apple rozhodne patria aj Apple Watch.

Apple Watch sa tešia stále väčšej popularite, avšak pre väčšinu z nás ostávajú len nesplneným snom. Teraz je tu ale možnosť premeniť svoj iPhone na niečo unikátne. Vďaka rozhraniu Aeternum sa domovská obrazovka zmení na Apple Watch rozhranie, ktoré je vyvinuté Lucasom Mendesom.

Výsledkom je potom plne funkčná podobnosť s Apple Watch.


Zdroj: i1.wp.com

Okrem charakteristických kruhových ikon aplikácií rozhranie poskytuje aj možnosť zobrazenia alebo skrytia spodnej dockovacej lišty, ako aj názvov aplikácií, vďaka čomu sa dosiahne uhladenejší vzhľad. Ovládanie je prispôsobené, aby sa podobalo na ovládanie samotných hodiniek. Nechýba ani zmena usporiadania ikon. Avšak namiesto klasického "trasenia" sa ikony začnú otáčať na mieste o 360 stupňov.

Ďalej je tu možnosť nahradenia samotných ikon aplikácií, čím si domovskú obrazovku prispôsobíš presne na mieru. Poslednou funkciou je možnosť výberu medzi automatickým organizovaním ikon na ploche alebo ich manuálnym rozmiestnením.

Zdroj: 1.bp.blogspot.com

Aeternum je aktuálne k dispozícii pre iPhone z úložiska BigBoss prostredníctvom Cydie za cenu 2,99 $. Alternatívou je rozhranie Watchspring, ktoré je dostupné aj zadarmo, avšak neposkytuje rovnaké funkcie ako Aeternum.

Zdroj titulnej foto: media.idonloadblog.com
Zdroj: iphonefaq.org