Predobjednávky na iPhone 7 by sa mali spustiť 9. septembra

· 1 min read
Predobjednávky na iPhone 7 by sa mali spustiť 9. septembra

Piatok, 9. septembra 2016. To by mal byť podľa najnovších správ, dohadov a klebiet :-) dátum spustenia predobjednávok na iPhone 7. Teda ak to vôbec bude iPhone 7, o názve sa tiež ešte diskutuje.

Novinka je od človeka, ktorý má pravdepodobne kontakty v Apple, pretože v minulosti mal úspešné "predpovede", ktoré naozaj vyšli.

Evan Blass, alebo @evleaks, tweetol:

"Potvrdené. Predobjednávky sa spúšťajú 9. septembra. Môžete predpokladať spustenie predpredaja od tohto dátumu."


Tento chlapík, ako vždy, neuviedol, odkiaľ má danú informáciu, ale dátum je obdobný ako pri predobjednávkach na iPhone 6S a 6S Plus v minulom roku. Navyše, oficiálny predaj býva spustený cca týždeň po spustení predobjednávok. Takže momentálne najaktuálnejší dátum spustenia predaja nového iPhonu nám vychádza na 16. septembra 2016.

Čo všetko bude mať nový iPhone, je stále predmetom dohadov a špekulácií, už ste o tom čítali aj v mnohých našich článkoch. Najnovšie sa z Ázie dozvedáme, že home button bude plochý, zarovno s displejom. Viac si o tom môžete prečítať v našom článku.


Zdroj titulnej foto: [techoptimals.com](http://techoptimals.com/wp-content/uploads/2016/07/iphone7.jpg) **Zdroj: [cnet.com](http://www.cnet.com/news/iphone-7-preorders-could-start-september-9/)**