Predobjednávky na diamantový iPhone sú spustené

· 1 min read
Predobjednávky na diamantový iPhone sú spustené

Známa spoločnosť Brikk, ktorá sídli v Los Angeles, oznámila, že už prijíma objednávky na upravené iPhony 7. Táto spoločnosť vie iPhone dizajnovo pretvoriť a tiež je známa tým, že doň osádza diamanty.

Určite ťa zaujíma cena. Tá je naozaj dosť vysoká, záleží od úpravy. Pohybuje sa však od 4 295 dolárov až po 1,3 milióna dolárov.

Spoločnosť Brikk si pre nás pripravila aj zopár konceptov, ako by sa dal iPhone upraviť. To je však možno len tisícina z toho, aké rôzne veci s mobilmi dokáže. Tiež sa vyjadrila, že zákazníci, ktorí si dajú nejakým spôsobom prerobiť svoj iPhone, ho budú mať už 3-4 týždne pred tým, ako oficiálne vyjde.

Zdroj: macrumors.com

Brikk bude ponúkať 3 rôzne kolekcie:
a) štandard - 10 farebných variantov s diamantovým logom, odolné voči poškriabaniu. Povrch buď lesklý, alebo matný, cena od 4 295 dolárov,
b) deluxe - 24-karátové žlté zlato, 18-karátové ružové zlato,
c) bespoke - dizajn plne prispôsobený zákazníkovi, 60-karátové diamanty a cena až do 1,3 milióna dolárov.

Zdroj: macrumors.com

Ak by si mal aj ty záujem o prerábku tvojho mobilu, klikni si na oficiálnu stránku tejto spoločnosti, vyplň formulár a následne ti bude dodaný katalóg s úpravami a, samozrejme, cenami. Ku katalógu dostaneš aj návod, ako vytvoriť predobjednávku.

Ak si chceš pozrieť reálne fotky produktov tejto spoločnosti, nájdeš ich na Instagrame.


Zdroj titulnej foto: slashgear.com

Zdroj: macrumors.com