Pracuje Snapchat na smartfóne?

Pracuje Snapchat na smartfóne?

Snapchat v posledných mesiacoch zamestnal kopu pracovníkov, ktorý sa zaoberajú hardvérovými súčiastkami pre smarfóny. Počas toho ako väčšina praconíkov pracuje na nových Snapchat Spectacles okuliaroch, iní pracovníci môžu vytvárať niečo úplne nové.
Pracuje snapchat na smartfóne?

iPhone a Google síce práve teraz dominujú trhu so smartfónmi, ale nový uchádzač o takéto miesto by mal byť podľa všetkého na ceste.

Je potrebné povedať, že Snapchat telefón by bol pravdepodobne jeden z najlepších telefónov na selfie aký by ste si mohli kúpiť. Aj keď sa Snapchat zameriava na aplikácie, minulý rok vydali už spomínané Snapchat Spectacles, čo sú okuliare, ktoré sú schopné natočiť video, pomocou kamery uloženej v ráme okuliarov.


V prípade, že by sa toto stalo realitou, spoločnosť Mediakix dala dohromady niekoľko snímok, ktoré znázorňujú ako by nový telefón mohol vyzerať.
![Zdroj: mediakix.com](/content/images/2017/02/snapchat_phone_1_thumb.png)
Samozrejme, že kamery sú hlavnou prioritou a že snapchat telefón by mohol byť svetovo prvý telefón s **360 stupňovou zadnou aj prednou kamerou.** Je tiež veľmi pravdepodobné že bočné tlačidlá telefónu budú vyhradené pre spúšť fotoaparátu, plus schopnosť prechádzania medzi filtrami s tlačidlami na ovládanie hlasitosti.
![Zdroj: mediakix.com](/content/images/2017/02/snapchat_phone_2_thumb.png)
Toto by však nebolo prvý krát, kedy by sociálna sieť vydala telefón.
V roku 2013 Facebook uzavrel partnerstvo s HTC a tak vytvorili **HTC First Facebook mobil.** Úmyslom bolo aby bol Facebook "srdcom" tohto mobilu, no bohužiaľ sa to neujalo a americká spoločnosť AT&T mu stanovila cenu na neuveriteľných 99 centov!
![Zdroj: i.ytimg.com](/content/images/2017/02/maxresdefault-3.jpg)
Zdroj titulnej foto: [androidguys.com](http://www.androidguys.com/wp-content/uploads/2017/02/Snapchat-Smartphone-3.jpg) **Zdroj: [pcadvisor.co.uk](http://www.pcadvisor.co.uk/new-product/mobile-phone/snapchat-phone-rumours-is-snapchat-working-on-smartphone-3654828/)**