Poznáme najnovšie funkcie iPhonu 8

· 1 min read
Poznáme najnovšie funkcie iPhonu 8

iPhone 8 sa nám ukáže v celej svojej kráse už približne o 8 mesiacov. Ako to už býva zvykom, nové informácie o najnovšom modeli sa vyskytujú takmer denne. Ako každý rok...

Zdroj: dailydisruption.com

Hovorí sa o tom, že nás v septembri 2017 čakajú nie dva, ale až tri nové modely iPhonu. A že každý z nich bude inak vybavený. Táto informácia len nedávno obletela svet, no či je pravdivá, to nevie nikto. Najnovšie informácie však pochádzajú od Sonnyho Dicksona, ktorý ich vraj získal od lepších zdrojov. Či mu veriť, či nie, je tiež otázne. Ak by však mal pravdu, iPhone 8 by mal priniesť dve zásadné novinky.

Prvou je rýchle nabíjanie, ktoré by mal zaistiť špeciálny čip. A včera sme priniesli aj informáciu o bezdrôtovom nabíjaní na diaľku od firmy Energous, ktorá spolupracuje s Apple. Žeby sme sa naozaj dočkali?

Zdroj: youtube.com

Druhou "bombou" v iPhone 8 bude funkcia tap-to-wake. Táto nová technológia by však mala byť obsiahnutá iba v iPhone 8 s OLED displejom. A ako už z názvu viete, ide o poklepanie prstami po displeji, po ktorom sa váš iPhone "prebudí".

--- Zdroj foto: [bgr.com](http://bgr.com/2017/01/04/iphone-8-features-fast-charging/) **zdroj: [bgr.com](http://bgr.com/2017/01/04/iphone-8-features-fast-charging/)**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast  #01
· 8 min read