Pozerajte predstavenie toho najnovšieho od Apple NAŽIVO

· 2 min read
Pozerajte predstavenie toho najnovšieho od Apple NAŽIVO

9.septembra, čo je zajtra, to už všetko vypukne. Prirodzene sa už samozrejme všetci tešíme na predstavenie noviniek od Apple. Z každej strany sa na nás valí kopa článkov čo očakávať, ako budú zariadenia vyzerať. My si ale teraz poďme ukázať, ako môžete pozerať toto veľkolepé predstavenie z pohodlia Vášho domova.

Ak máte Apple zariadenie

Ako zvyčajne, stream budete môcť pozerať na iPade, iPhone a iPode Touch, ktorý beží na iOS 7 alebo novšom. Ak máte Mac, tak na Safari verzie 6.0.5 alebo novšom, na OSX vo verzií 10.8.5 alebo novšej no a nakoniec na Apple TV so softvérom 6.2 alebo novším.

Ak teda máte iPhone, iPad alebo iPod Touch, šup do AppleStore stiahnuť túto oficiálnu aplikáciu. Keď sa predstavenie začne, vy si jednoducho otvoríte aplikáciu a pozeráte. Dovtedy si môžete pozrieť všetky KeyNoty od roku 2007.

Ak máte Mac alebo Apple TV, tak stačí ísť na stránku http://www.apple.com/live/ vo Vašom Safari prehliadači. Tento link funguje aj na iPhone, iPad a iPod, ale odporúčame použiť už spomínanú aplikáciu.

Ak máte počítač s Windowsom 10

Po prvýkrát si môžete pozrieť Apple event aj na platforme Windows. Aj tu je ale háčik a budete potrebovať Windows 10 a prehliadač Microsoft Edge, ktorý je koniec-koncov zabudovaný. Doteraz takýto stream na Windowse nebol možný kvôli podpore HTTP Live Streamu.

Ak máte počítač s Windowsom nižším

Ak máte Windows 8, 7 Vista alebo nebodaj XP, tiež sa nemusíte ničoho obávať aj keď trošku zložitejšie. Ak ešte nemáte stiahnutý VLC prehrávač, odporúčame Vám tak urobiť. Následne program otvoríte, kliknete na "Media", "Open Network Stream" a zadáte adresu http://www.apple.com/live/.

Ak máte Android zariadenie

Naši čitatelia pozostávajú aj z používateľov zeleného robota a preto treba návod ozrejmiť aj im. Nemusíte sa ale báť, urobíte presne to isté ako používatelia staršieho Windowsu. Stiahnete VLC prehrávač, ťuknete na tri paličky v ľavom hornom rohu, ďalej na "Stream" no a napíšte http://www.apple.com/live/.

Dúfame, že sme Vám teda pomohli a vy si túto udalosť užijete. Nezabúdajte aj na náš portál, http://www.thinkapple.sk,ktorý s Vami bude po celý čas, prinášať Vám všetky informácie z konferencie. Prajeme príjemné sledovanie.