Posledná beta iOS 9.3 opravuje chybu, ktorá ti znefunkční iPhone

· 1 min read
Posledná beta iOS 9.3 opravuje chybu, ktorá ti znefunkční iPhone

O chybe, ktorá ti zničí iPhone, si už pravdepodobne počul. Taktiež sme o nej písali tu. Našťastie, iOS 9.3 beta 4 túto chybu opravuje. Ak sa ti stalo, že si si tiež zmenil dátum späť na 1. januára 1970, stačí, že si nainštaluješ túto verziu iOS.

Nová beta zakazuje nastavenie dátumu na skôr ako 31. december 2000, a tak už nie je možné zadať povestný dátum, z ktorého by sa ti telefón “brickol”. Táto beta taktiež opraví pokazené zariadenia. Predtým neexistovalo žiadne riešenie, okrem komplikovaných spôsobov, ktoré ti mohli poškodiť telefón. Jedným z nich bolo manuálne otvoriť telefón, odpojiť baterku a potom zaniesť telefón do predajne, kde ti ho opravia.

S novou betou taktiež prichádzajú aj nové možnosti, napríklad “Night Shift” mód, ktorý funguje ako f.lux, alebo heslom zabezpečená aplikácia Poznámky a nejaké nové 3D Touch akcie. Očakáva sa, že nový iOS 9.3 vyjde niekedy v marci na údajnom predstavení iPhone 5SE, iPad Air 3 a nových Apple Watch náramkov.

Ak sa zaujímate o túto chybu, odporúčame vám pozrieť si nasledujúce video. Vysvetľuje, ako presne funguje čas v zariadeniach, ktoré používame dennodenne.


Zdroj titulnej foto: apple.com
Zdroj: macrumors.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read