Do iOS 10 mieria nové "nálepky". Toto je 5 najlepších Sticker Packov

· 2 min read
Do iOS 10 mieria nové "nálepky". Toto je 5 najlepších Sticker Packov

Emotikony a nálepky sú neodmysliteľnou súčasťou bežných správ. Ak už si píšete s kýmkoľvek, v mnohých prípadoch vám pomôžu vyjadriť vaše myšlienky alebo emócie v danú chvíľu lepšie ako len "suché" slová. Niektoré z nich sú zábavné, iné zas absurdné.

IOS 10 je konečne vonku a my máme na App Store už pár Sticker balíčkov na výber. Tu je výber tých, ktoré by vás mohli zaujať.

1. Super Mario Run Stickers

Hra Super Mario Run ešte nie je dostupná na iOS 10, avšak tím z Nintenda nám doprial aspoň balíček nálepiek v podaní ich najznámejšej postavičky. Balíček obsahuje charakteristické veci, ktoré sa nachádzajú vo svete Mária. Od jeho červeného klobúka až po hubičku či jeho originálne fúzy.

iphonehacks.com

Na stiahnutie: Super Mario Run

2. Bubbly Pico

S touto postavičkou od spoločnosti Malang Studio sme sa už mohli stretnúť v niektorých starších aplikáciách, takže pre niektorých z nás nie je neznáma.

iphonehacks.com

Na stiahnutie: Bubbly Pico

3. Monstermoji

Od milej postavičky Bubble Pica sa dostávame k príšerám. Nebojte sa, ide len o ďalší balík nálepiek. Oproti predošlým dvom je táto aplikácia spoplatnená sumou 0.99 $, to však nie je až taká horibilná čiastka. Balíček nám ponúka na výber až z 25 možných nálepiek, čo je pomerne slušné.

iphonehacks.com

Na stiahnutie: Monstermoji

4. Places: Stamps and Stickers

A máme tu v poradí štvrtú aplikáciu, tentokrát pre vášnivých cestovateľov. Ak radi cestujete, toto je aplikácia práve pre vás. Nálepky sú perfektne prepracované a zobrazujú charakteristické črty daného mesta. Či už ide o Koloseum v Ríme, Golden Gate v San Franciscu, alebo Big Ben v Londýne.

iphonehacks.com

Na stiahnutie: Places: Stamps and Stickers

5. The Iconfactory Mega Pack

Od štúdia The Iconfactory sme tentokrát dostali slušnú porciu nálepiek. Dokopy máme k dispozícii až 8 balíkov nálepiek. Je len na vás, pre ktoré balíčky sa rozhodnete.

iphonehacks.com

Na stiahnutie: Iconfactory Pixel World Stickers


Zdroj titulnej foto: iphonehacks.com
Zdroj: iphonehacks.com