Ponúkal iPhone 7 na ulici za 50 $. Nebol to však blázon ani zlodej, iba Jimmy Kimmel

· 1 min read
Ponúkal iPhone 7 na ulici za 50 $. Nebol to však blázon ani zlodej, iba Jimmy Kimmel

Jimmy Kimmel už niekoľkokrát dokázal, že ľudia (najmä v Amerike) uveria čomukoľvek - ak ide o Apple, platí to dvojnásobne. Na ulici osloví pár náhodných okoloidúcich s otázkou, či si chcú nový iPhone vyskúšať. Tí, samozrejme, neodolajú. Keď už ju držia v rukách, technologická novinka ich hravo uchváti.

Tentokrát svoj prank posunul ešte ďalej, keď svojim „obetiam“ povedal, že iPhone 7 dokáže bleskurýchlo prevziať všetky dáta z ich telefónu. Stačilo, že ho zveria do rúk Jimmyho asistentovi, a ten celý prenos zrealizuje, zatiaľ čo oni ďalej vedú rozhovor s reportérom. Do rúk sa im následne dostane nablýskaný iPhone v novom obale, no s ich údajmi. Viacerí z nich neskrývajú nadšenie a smartfón označia za tenší, ľahší či rýchlejší.

Zdroj: pedestrian.tv

Testovaním sa však ich šťastný deň neskončil. Na záver totiž dostanú neodolateľnú ponuku. IPhone, ktorý bežne stojí 699 $, si môžu kúpiť za 50 $, a to so všetkými svojimi údajmi. Kto by odolal?

Samozrejme, všetko je len žart a naivní nadšenci v rukách držia svoj iPhone, presne ten istý, ktorý v dobrej nádeji zverili asistentovi. Ten mobil vyleštil a navliekol naň nový obal. Je však neuveriteľné, aké samozrejmé je pre respondentov nadchnúť sa pre iPhone len kvôli tomu, že je o pol roka novší ako ten ich.

--- Zdroj titulnej fotografie: [youtube.com](https://www.youtube.com/watch?v=HxXbrnJ6l4A)