Pokračovanie študentských zliav Applu

· 2 min read
Pokračovanie študentských zliav Applu

Nedávno spoločnosť Apple opätovne spustila každoročnú akciu v Novom Zélande a Austrálii ponúkajúc študentom a zamestnancom vo vzdelávacom systéme rôzne zľavy.


Zdroj: wp.com

Apple vždy vedel ako svoje produkty úspešne reklamovať a ponúkať výhodné ponuky, ktoré zaujmú takmer každého fanúšika značky Apple.
Ponuka "Back to Uni" je aktívna v Novom Zélande a Austrálii, uvádza, že pri kúpe jedného z nasledujúcich zariadení: iMac, Mac Pro, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air a zariadení postavaných na zákazku dostanete darčekovú poukážku do App Store v hodnote $100 Austrálskych dolárov alebo $105 Novozélandských dolárov ( cena poukážky záleží od krajiny, v ktorej je dané zariadenie kúpené). Podobné akcie sú dostupné aj v Japonsku.


Ďalšia ponuka, ktorá je zameraná na rovnakú sféru ľudí ako tá prvá t.j. študenti a zamestnanci vo vzdelávacom systéme naskytne možnosť získať poukážku v hodnote $70 A alebo $75 NZ pri kúpe ľubovoľného nového modelu iPadu Pro.

Zdroj: techpp.com

Takáto akcia je platná bohužiaľ len na území Nového Zélandu a Austrálie. Začína sa 7. Februára a koniec tejto ponuky je stanovený na 17. Marca 2017
u autorizovaných predajcov alebo na stránke obchodu Apple v spomínaných krajinách.
Záujemcovia sa môžu bližšie informovať o týchto ponukách na čísle 133-622 pre Austráliu a 0800-692-7753 pre Nový Zéland.


Ponuka je kombinovateľná aj s ostatnými "Back to School" zľavami spoločnosti Apple, o ktorých už bolo písané v našom článku.


Zdroj titulej foto: [macpricesaustralia.com.au](http://www.macpricesaustralia.com.au/wp-content/uploads/2015/01/apple-uni-promotion.jpg) **Zdroj: [macrumors.com](https://www.macrumors.com/2017/02/06/apple-back-to-uni-2017-australia-new-zealand/)**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read