Pokéslava, web, ktorý ti ukazuje vždy aktuálnych pokémonov v Bratislave

· 1 min read
Pokéslava, web, ktorý ti ukazuje vždy aktuálnych pokémonov v Bratislave

Či sa ti to páči, alebo nie, trend Pokémon GO priam valcuje internet. Je jedno, či si už skúsený lovec, alebo človek, čo to zo srdca nenávidí. Pokémon Go vyhnal ľudí do ulíc, ale čo je zaujímavejšie, taktiež niektorých ľudí prinútil sedieť za počítačmi.

Zdroj: touchit.sk

Je to tak. Vývojárov tiež pochytil trend Pokémon GO a tí priam produkujú mapy na internete, kde si môžeš pozrieť aktuálnych pokémonov vo svojom meste. Slovensko sa tiež nenechalo zahanbiť, a tak aj slovenský vývojár Adrián Paníček vytvoril svoj projekt Pokéslava.sk. Projekt Pokéslava premenil bratislavskú mapu na mapu pokladov pre vášnivých zberačov. Jednoducho len stačí otvoriť web a ukážu sa ti aktuálni pokémoni v Bratislave.

Zdroj: touchit.sk

Adrián sa taktiež podelil so svojimi zdrojovými súbormi aj na najväčšom portáli, kde sa združuje všetko OpenSource materiál GitHub, kde skúsenejších poprosil, aby mu pomohli jeho projekt vylepšiť. Celé zdrojové súbory môžeš pritom nájsť tu. My len dúfame, že projektu Pokéslava sa bude dariť a že Adrián bude stále projekt vyladovať tak, aby všetkým vášnivým zberačom poslúžil.


Zdroj titulnej foto: ThinkApple.sk
**Zdroj: ThinkApple.sk**