Plňte si novoročné predsavzatia s aplikáciou Streaks

Plňte si  novoročné predsavzatia s aplikáciou Streaks

Nový rok je tu a s ním prichádzajú aj novoročné predsavzatia. Pokiaľ aj ty patríš k ľuďom, čo si každý rok usilovne spisujú veci, v ktorých sa chcú zlepšiť, a nedarí sa ti, možno by si mal skúsiť aplikáciu Streaks. Vďaka nej bude plnenie novoročných predsavzatí o niečo jednoduchšie a zvýšia sa tvoje šance na úspech.

Hneď po spustení aplikácie ťa privíta príjemné užívateľské rozhranie. Najskôr ťa v krátkosti prevedie základnými funkciami a ukáže ti, ako ich používať. Následne ti už nič nebráni v tom, aby si si zvolil aktivity, ktoré cheš každý deň zvládať.

Pravidelné cvičenie, lepší spánok či dlhšie umývanie zubov

Aplikácia ponúka na výber 15 základných aktivít. Každú si môžeš, samozrejme, osobitne nastaviť. Pri behaní si zvolíš, koľko kilometrov chceš každý deň zabehnúť, pri lepšom spánku si zas určíš počet hodín, ktoré chceš stráviť v posteli. Zakaždým, keď sa ti jednotlivý cieľ podarí splniť, si ho jednoducho odškrtneš.

Aplikácia je navyše plne kompatibilná s appkou Zdravie v tvojom iPhone, takže dokáže jednoducho získavať štatistiky aj touto formou. Zvolíš si napríklad, že chceš pravidelne sledovať svoju váhu alebo počet spálených kalórií? Všetko to bude uložené v aplikácii Zdravie.

Pokiaľ by ti nestačili aktivity, ktoré vybrali vývojári, môžeš si vytvoriť aj vlastné predsavzatie. K nemu si potom priradíš špecifický symbol a funguje to rovnako ako pri tých, čo ti vybrali vývojári.

Na svoje ciele už nezabudneš

Streaks ti bude pripomínať tvoje predsavzatia zakaždým, keď to bude potrebné. Už pri vytváraní si zvolíš, ako často, poprípade ktoré dni chceš aktivitu vykonávať. Nestane sa ti teda, že by si zabudol na večerné cvičenie alebo nestihol vyvetrať psa. Pomocou notifikácií ti aplikácia vždy všetko včas pripomenie. Aplikácia navyše podporuje Apple Watch, takže svoje denné ciele môžeš nosiť priamo na svojom zápästí.

Čo by to bolo za motivačnú aplikáciu, keby si si nemohol pozrieť svoj progres? Aj v tomto Streaks dokáže uspokojiť a ponúka prehľad, ako sa ti darí plniť jednotlivé aktivity. V štatistikách tak pekne vidíš, na čo najčastejšie zabúdaš a čo ti už ide takpovediac samo.

Streaks je šikovná aplikácia, ktorú odporúčame každému, kto to myslí s novoročnými predsavzatiami vážne. Obzvlášť pokiaľ sa ti nedarí ich plniť a rok čo rok si neúspešný, stojí Streaks za vyskúšanie.

Názov: Streaks
Autor: Zervaas Enterprises
Kompatibilita: iOS 8.2 a vyššie
Cena: 3,99 €
Stiahnuť z App Store