Ovládaj svoju smart domácnosť pomocou Apple Watch

· 1 min read
Ovládaj svoju smart domácnosť pomocou Apple Watch

Dnes sú inteligentné domácnosti veľmi aktuálne. Denne pribúda viac a viac nových zariadení, ktoré môžu našu domácnosť vylepšiť. To, že ich je čím ďalej, tým viac, je síce super, ale na to, aby sme mali smart domácnosť, ich potrebujeme aj ovládať a kontrolovať.

Na to myslí aplikácia Nest, ktorá práve dostáva novú aktualizáciu, vďaka ktorej bude kontrola našej smart domácnosti ešte jednoduchšia. Postačia nám na to Apple Watch. To znamená, že používatelia môžu teraz riadiť napríklad svoj smart termostat, alarm, bezpečnostnú kameru, rôzne iné smart zariadenia od firmy Nest priamo zo svojho zápästia.

Zdroj: technobuffalo.com

Iste ušetríme čas tým, že nebudeme musieť vyberať iPhone z vrecka alebo tašky, čo zaberie niekedy omnoho viac času ako pozrieť sa na hodinky a jednoducho pár dotykmi manažovať domácnosť, aby sme sa tam cítili stále dobre.

Aktualizácia aplikácie Nest tiež pridáva niekoľko ďalších funkcií pre Nest kameru. Môžete si nechať zobraziť všetky svoje kamery, ukáže všetky živé pohľady, ak ste pripojení k sieti Wi-Fi.
Zdieľanie livestreamu je chránené heslom, inovácia sa týka aj zvýšenia kvality na 1080p pre Dropcam Pro, čo zahŕňa automatické prispôsobovanie kvality obrazu tak, aby zabezpečila to, že dostaneme súvislý, jasný obraz.

Zaujímavá je možnosť riadiť smart domácnosť cez Apple Watch. Celkovo je smart domácnosť veľmi zaujímavý koncept a firma Nest sa to snaží ešte viac zjednodušiť. Chcel by si mať aj ty takúto smart domácnosť?


Zdroj titulnej foto: [cultofmac.com](/content/images/2016/07/nest-780x521)

Zdroj: cultofmac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #05
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #04
· 7 min read
Podcast #03 + Týždňový newsfilter
· 8 min read