Osloboďte dáta vášho iPhonu jednoduchou flashkou

Každodenne sa naše mobilné zariadenia zapĺňajú novými, a pritom podstatnými dátami, ako sú fotky, obrázky, dokumenty, nehovoriac o aplikáciách, bez ktorých nevieme existovať. Mnohokrát sa ani nenazdáme a už nás iPhone upozorňuje, že nie je dostatok voľného priestoru na uloženie daného súboru, a je nám ľúto vymazať drahocenné fotky, vďaka ktorým máme uchované zážitky a spomienky. Na výber máme viac možností, ako si rozšíriť pamäť v našich mobiloch. Jednou z nich je napríklad iKlips DUO.

Zdroj: cultofmac.com

Ide o kompaktný, elegantný a zároveň užitočný flash disk so širokou škálou veľkosti ukladacieho priestoru. Veľkou výhodou tohto doplnku je jednoduchosť prenosu našich dát medzi iPhonmi, iPadmi či iMacmi. Ďalšou výhodou je predĺžený krček konektora, ktorý jednoducho vsuniete do vášho zariadenia bez toho, aby ste museli dávať dole obal. Jeho prenosová rýchlosť je okúzľujúca, dokáže prenášať súbory rýchlosťou až 70 Mb/s cez port USB 3,1. iKlips DUO dokáže dokonca ukladať dáta z daných aplikácií. Čiže keď ho zapojíte do akéhokoľvek iného iOS zariadenia, môžete nahrať dáta o aplikáciách z iKlipsu, čo ho robí ešte jedinečnejším.

Zdroj: thenextweb.com

V jednoduchosti je krása. Tento elegantný a efektný doplnok určite odporúčam ľuďom, ktorí potrebujú mať svoje dáta a súbory stále so sebou a uložené na jednom mieste a môžu ich použiť prakticky za každých okolností. Jednoducho si iKlips DUO zavesíte na kľúče a môžete ho využívať. Cena tohto produktu od výrobcu Adamelements sa pohybuje v rozmedzí 90-400 $ a môžete ho zohnať v rôznych farebných prevedeniach.

Zdroj titulnej foto: www.adamelements.com
Zdroj: cultofmac.com

Robert Runák

Robert Runák