Originálna kampaň "Shot on iPhone" je späť!

· 2 min read
Originálna kampaň "Shot on iPhone" je späť!

Firma Apple pred pár dňami odštartovala novú reklamnú kampaň s názvom "Shot on iPhone". Prezentuje v nej fotoaparát svojich vlajkových lodí iPhone 6S a 6S Plus. Ako to je pri Apple zvykom, nejde len o obyčajnú nudnú reklamu. Spoločnosť vybrala 53 obrázkov od amatérskych aj profesionálnych fotografov po celom svete, ktoré boli odfotené cez iPhone 6S alebo iPhone 6S Plus.

Tento nápad nie je zo strany Apple žiadnou novinkou. Nadväzuje ním na minuloročnú kampaň "Shot on iPhone 6", ktorú spustili v marci. Upozorňovali tým na novú stránku v App Store s názvom "Fotografické aplikácie". Vtedy sa zameriavali na široký výber tém od úchvatných krajiniek až po extrémne detailné zábery. Tento rok sa firma Apple rozhodla sústrediť výhradne na portréty.

Fotografie plánuje vystaviť na bilbordoch po celom svete. Kochať sa nimi budú môcť obyvatelia 85-tich miest v 26-tich krajinách. Niektoré z nich už teraz kolujú po internete, aj keď ich spoločnosť Apple ešte oficiálne nevystavila.

Zaujímavé je, že fotografie si do kampane spoločnosť vyberala sama. Zamestnanci hľadali tie najlepšie zábery na rôznych sociálnych sieťach. Typickým príkladom je fotograf Erin Brooks, ktorý odfotil svoju trojročnú dcéru na iPhone 6S. Fotku zverejnil na Instagrame, kde si ho firma Apple našla.

Zdroj: time.com

Zdroj: time.com

Zdroj: time.com

Zdroj: time.com

Zdroj: time.com

zdroj titulnej fotky: http://droidgeekz.com/

**zdroj: http://time.com/**