Offline navigácia za 4,99€ Pocket Earth PRO teraz dočasne ZADARMO

Offline navigácia za 4,99€ Pocket Earth PRO teraz dočasne ZADARMO

Google Maps a Apple Maps sú najobľúbenejšie navigácie, ktoré používajú milióny ľudí po celom svete. Čo ale robiť, ak sa nachádzame mimo signálu alebo si nechceme míňať obmedzené mobilné dáta? Presne pre takéto prípady je tu Pocket Earth PRO.

Pocket Earth si zamilujú naozaj všetci. Či už potrebuješ nájsť presnú trasu počas cesty autom, stratil si sa v neznámom meste alebo potrebuješ kvalitnú turistickú navigáciu pre cyklovýlety a turistiku.

zdroj: apprecs.com

Ako bolo spomenuté, aplikáciu je možné využívať aj Offline. Stačí si stiahnuť detailné mapy, ktoré nezaberajú veľa miesta (Slovensko napríklad 147MB). Okrem asfaltových ciest nájdeš na mapách aj lesné cesty, ktoré využijú najmä fanúšikovia výletov do prírody. Samozrejmosťou je napríklad aj možnosť nahrávania prejdenej trasy do databázy.

K dispozícií je tiež množstvo zaujímavých miest ako napríklad reštaurácie, turistické atrakcie alebo vrchy. Pokiaľ ovládač angličtinu, určite oceníš možnosť stiahnuť si do aplikácie cestovného sprievodcu Wikivoyage, plného článkov z Wikipédie.

zdroj: iphonesoft.fr

Zjednodušene povedané, Pocket Earth je aplikácia naozaj pre každého, kto potrebuje navigáciu v mobile bez nutnosti pripájať sa na internet. Autori ponúkajú hneď dve verzie - zadarmo s obmedzenými funkciami a variantu PRO za 4,99€. Práve druhá spomínaná je ale teraz na 24 hodín dočasne zadarmo. Preto na nič nečakaj a sťahuj!


Zdroj titulnej foto: imore.com
zdroj: itunes.apple.com