Odlíšte sa s obalmi Designskinz

· 2 min read
Odlíšte sa s obalmi Designskinz

Rozmýšľate nad kúpou obalu, ale nechcete byt mainstream? Poprípadne vás už unudila farba vášho zariadenia? Designskinz prišiel na svet s novinkou pre zariadenia Apple a Beats, a dokonca vyrábajú Skinz aj na odolné obaly OtterBox.

Značka Designskinz výrába svoje produkty z vysoko odolnej fólie, ktorá sa používa aj ako polepy na autá alebo ľode. Mal som možnosť to odskúšať a po aplikácii fénom skinz sa bezproblémovo nalepil na zariadenie, konkrétne iPhone 6. Výrobca udáva viacnásobné aplikovanie a stálo to za pokus. Po odlepení a nasadeni nanovo Skinz vyzeral tak isto. Nebolo na ňom vôbec vidieť, že bol nalepený 2x.

The Ghost Logo

Cena sa líši od zariadenia a prevedenia. Na iPhone 6 boli dve verzie. šesť kusová alebo dvoj kusová. Osobne by som radšej volil šesť kusovú verziu, lebo je odosť lepšie spracovaná. Predajca umožňuje tzv. "Cut logo out" čo znamená, že budeme mať logo Apple detailne vyrezané. Po konzultácii sa dalo ochotne dohodnúť na zľave, čo činilo približne 3 doláre a takto to vyšlo na slušných 13,5€. Doba prepravy bola vcelku rýchla, približne týžden.

The Ghost Logo

Jediná vec čo by som vytkol tomuto produktuje, že lesklá folia sa na rohoch odliepa a začne padať dole. Čo vcelku nie je problém, len tam zostáva lepidlo, ktoré je medzi skinz a fóliou a začne sa na neho všetko lepiť. Designskinz má viac plusov ako mínusov.

The Ghost Logo

Určite by som ho odporúčal každému kto chce vystúpiť z davu, poprípadne si osviežiť svoje zariadenie.