Objavili sa prvé fotografie predného panelu iPhone 6S. Sklamanie ?

· 1 min read
Objavili sa prvé fotografie predného panelu iPhone 6S. Sklamanie ?

Ako tomu býva pomaly zvykom, aj tento rok sa postupne začínajú objavovať uniknuté fotografie rôznych častí a komponentov nového iPhonu. Francúzskemu portálu nowhereelse.fr, sa od neznámeho “informátora” podarilo získať fotografie údajne predného panelu iPhonu 6S, ktorého montáž sa mala začať začiatkom júla.

alt

Keďže “s-kový” model sa vždy od toho predchádzajúceho líšil len minimálne, nie je žiadnym prekvapením, že nám tento panel pripomína iPhone 6. Z fotografie však nie je jasné, či materiál použitý pri výrobe skla je zafír, alebo Gorilla Glass ako tomu bolo pri predchádzajúcich modeloch. Taktiež chýba dôkaz, či je v tomto modely využitá technológia Force Touch, ktorá bola použitá v Apple Watch alebo v nových MacBookoch. Hovorí sa však o tom, že táto technológia citlivá na tlak sa objaví aspoň v jednom z telefónov iPhone 6S, resp. iPhone 6S Plus.

Odpovede na všetky dôležité otázky sa pravdepodobne dozvieme až na jeseň, kedy nám Apple na pravidelnom evente predstaví nový iPhone. Podľa doterajších dohadov má nová generácia iPhonov disponovať novou vylepšenou 12-megapixelovou kamerou, A9 procesorom, vylepšením Touch ID senzorom a 2GB RAM. Taktiež sa máme dočkať novej farby a to príťažlivej “rose gold”.

alt

Či bude nadchádzajúca generácia rovnako úspešná ako tá šiesta a či prinúti užívateľov “šestky” prejsť na toto nové zariadenie ostáva taktiež otázne. V každom prípade, Apple ukradol vďaka iPhonu 6 a 6 Plus 3% zákazníkov Samsungu, čo je fakt, ktorý nás veľmi teší.