Displej iPhonu 6S na nových, uniknutých fotkách.

· 2 min read
Displej iPhonu 6S na nových, uniknutých fotkách.

Čínska mobilná spoločnosť GeekBar dnes zdieľala sériu troch fotiek, údajne zobrazujúcich displej nového iPhonu 6S. Na fotkách sa nachádza predná aj zadná strana displeja.

alt

alt

Z fotiek stále nie je isté, či bude toto nové zariadenie podporovať Force Touch technológiu, ktorá reaguje na tlak.

V porovnaní so súčasným modelom, iPhonom 6, nie je na prvý pohľad vidieť žiadne zmeny. Displej vykazuje rovnako zaoblené, sklenené hrany a celkovo rovnaký tvar. Zmena sa taktiež netýka umiestnenia reprákov a kamery. Zadná strana obsahuje LCD modul a ostané komponenty, ktoré sú ako zvyčajne prekryté kovovým krytom. Práve na tejto zadnej strane je vidno niekoľko drobných zmien.

Najvýraznejšou zmenou je malý, obdĺžnikový výrez, ktorý sa nachádza v hornej časti zadnej strany displeja. Tento výrez a jeho význam sa bližšie popísať nedá, keďže fotografia má dosť mizernú kvalitu.

Medzi ďalšie uniknuté fotky patria aj tie, zo stránky M.I.C Gadget. Na fotkách sa vraj nachádza prototypová verzia iPhonu 6S. Zariadenie nie je zapnuté a taktiež pohľadom nieje možné vidieť žiadne väčšie zmeny oproti “neeskovému” modelu. Zdroje však uvádzajú, že zariadenie má hrúbku 7,1 mm čo je oproti iPhonu 6 a 6,9 mm drobný nárast. Môže však stále ísť o iPhone 6S PLUS, keďže ten má aj v súčasnosti hrúbku 7,1 mm. Zväčšená hrúbka však môže byť výsledkom zabudovania Force Touch technológie, ktorú by sme určite radi prijali. Podľa uniknutých informácií má byť zariadenia o niečo pevnejšie, čo je však fakt, ktorý užívateľ nijako nepocíti.

alt

Všetky fámy a konšpiračné teórie budú potvrdené, resp. vyvrátené na jeseň tohto roku, kedy nám Apple predstaví jeho nové zariadenia a my, thinkapple.sk, budeme pri tom, pripravený podať vám najčerstvejšie informácie.

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read