Objavila sa fotografia škatule iPhonu 6S Plus + zaujímavé informácie o kapacite batérie

· 1 min read
Objavila sa fotografia škatule iPhonu 6S Plus + zaujímavé informácie o kapacite batérie

Nová fotografia, ktorá bola získaná od portálu cnBeta, má podľa všetkého ukazovať rozloženú škatuľku od nového iPhonu 6S Plus, ktorý by mal byť predstavený na jeseň tohto roku. Aj napriek tomu, že fotografia je zhotovená prinajlepšom kalkulačkou (kvalita fotografie), môžeme na nej rozlíšiť pár detailov.

alt

Obal upúšťa od extrémneho minimalizmu, ako tomu bolo pri jeho “neeskovom bratovi” a vracia sa ku štýlu, ktorý bol známy pri predchadzajúcich modeloch. Na prednej strane obalu sa nachádza samotné vyobrazenie telefónu, zatiaľ čo po bočných stranách je označenie "iPhone 6S Plus". Písmeno “S” sa už tradične nachádza v zaoblenom štvorci. Podľa všetkého by malo ísť o model “gold”, čomu nasvedčuje aj zlaté logo Apple na spodnej časti obalu. Zaujímavosťou je nový wallpaper, ktorý zobrazuje čierno-zlatú rybičku.

Batéria

Teraz horšie správy. Podľa zistení cnBeta majú oba modely vykazovať nižšiu kapacitu batérie a to konkrétne model iPhone 6S 1715 mAh (iPhone 6 1800 mAh) a model iPhone 6S Plus 2750 mAh (iPhone 6 Plus 2.910 mAh). Ak je tento fakt pravdou, spoločnosti Apple sa pravdepodobne podarilo zvýšiť efektívnosť batérie oboch modelov “S”, pri menšej kapacite batérie.

Aj kvôli kvalite fotky, nie je 100% isté, či sa jedná o skutočnú škatuľu od nového iPhonu, keďže obal sa zdá byť na pohľad tenší, ako ten, ktorý je využívaný v súčasnosti. Tento fakt taktiež potvrdzuje wallpaper, ktorý doposiaľ nebol použitý v žiadnej iOS 9 beta verzii.

Všetky báje a legendy budú vyvrátené 9. septembra, kedy nám táto kalifornská spoločnosť predstaví oba modely nového iPhonu. Otázne taktiež zostáva, čo všetko nám okrem iPhonov predstavia. Čo myslíte?

zdroj: macrumors.com