Objavili sa fotky krabice tohtoročného iPhonu. Aký teda ponesie názov?

· 2 min read
Objavili sa fotky krabice tohtoročného iPhonu. Aký teda ponesie názov?

Dohadov o názve tohtoročného iPhonu vzniklo na internete už nespočetné množstvo. Okrem tradične očakávaného iPhone 7 do úvahy prichádza aj v poslednej dobe často spomínaný iPhone 6 SE. V takom prípade by však nemalo ísť o štvorpalcového nástupcu posledného iPhonu SE, ale o plnohodnotný iPhone. Prečo by sa teda mal volať 6 SE? Zdá sa, že to nik nevie. (Možno pán Gates?) Každopádne, v posledných rokoch nás spoločnosť Apple neraz prekvapila, preto je nutné počítať s rôznymi alternatívami.

Zdroj: trendingcurrentevents.com

Dohadom o spomínanej novinke v zaužívanom a logickom nasledovaní modelov iPhonov ešte pridali čerstvo zverejnené fotografie. Na tých sa nachádza krabička od údajného iPhonu 6 SE.

Zdroj: 9to5mac.com

Ako to už pri podobných fotografiách býva, ich autenticita je veľmi pofidérna. Nielenže sú zábery nekvalitné, ale aj samotný prívlastok „SE“ tu pôsobí akosi neprirodzene. Každopádne, o takomto variante názvu sa píše už dlhšie. Otázkou je, prečo by k nemu firma Apple pristúpila. Azda jedinú logiku nachádzame v marketingu, kde pôsobí označenie SE ako pokračovanie iPhonu 6 z roku 2014 a nie posledného modelu z roku 2015, teda iPhonu 6s. Mohlo by tak ísť o snahu Apple znížiť očakávania svojich zákazníkov. Tí by totižto od najbližšej aktualizácie, nech už ho v San Franciscu nazvali akokoľvek, revolúciu čakať nemali. Túto informáciu uvádzajú na svojich weboch viaceré dôveryhodné zdroje.

Zdroj: 9to5mac.com

Nezostáva iné než ešte pár dní počkať. ;)


Zdroj titulnej fotografie: infinitediares.net
Zdroj článku: 9to5mac.com