Nový Surface Pro od Microsoftu je 1,7 krát rýchlejší než iPad Pro

· 1 min read
Nový Surface Pro od Microsoftu je 1,7 krát rýchlejší než iPad Pro

Spoločnosť Microsoft iba pred dvomi dňami predstavila svoj nový tablet. Ide o model Surface Pro. Ide naozaj o veľmi pekný, elegantný kúsok. Vnútro zariadenia je využité na 99,9 %, aby ľuďom poskytlo čo najväčší zážitok z práce s ním.

Nabíjačku nebudeš často potrebovať. Výdrž batérie je skvelých 13,5 hodiny, čo je teda naozaj super. iPad Pro vydrží "iba" 10 hodín, teda o 35% menej. Dokonca je rýchlejší až 1,7-krát než spomínaný iPad. Wow! :-)

Model Surface Pro je najľahší zo všetkých. Váži iba 770 gramov a jeho hrúbka je iba 8 mm. Disponuje najnovším procesorom Kaby Lake od Intelu.

Nový tablet od spoločnosti Microsoft disponuje 12,3" displejom, 1TB SSD, či dokonca 16GB RAM. A to stále nie je všetko. Má aj USB 3.0, čítačku kariet Micro SD a 3,5mm jack na slúchadlá. A fičí na OS Windows 10.

S týmto modelom prichádza aj vylepšené púzdro s klávesnicou s názvom Pro Signature Type Cover. Medzi klávesami nájdeš luxusný materiál Alcantara a je k dispozícii v troch farebných variantoch. Vďaka tejto klávesnici je písanie na Surface Pro pôžitkom.

A určite ťa zaujíma aj cena. Tá je necelých 800 EUR - 799,99€. To je cena bez klávesnice. S ňou ide až o cca 950 EUR. Predaj tohto modelu sa začína už 15. júna a to napríklad v susednom Rakúsku, či v Čechách.


Zdroj titulnej foto: blogs.windows.com
zdroj: blogs.windows.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Mac mini a jeho budúcnosť
· 2 min read
Apple potichu vydal iTunes s App Store
· 2 min read
Plánuje Apple event na október?
· 1 min read