Nový Surface Pro od Microsoftu je 1,7 krát rýchlejší než iPad Pro

Nový Surface Pro od Microsoftu je 1,7 krát rýchlejší než iPad Pro

Spoločnosť Microsoft iba pred dvomi dňami predstavila svoj nový tablet. Ide o model Surface Pro. Ide naozaj o veľmi pekný, elegantný kúsok. Vnútro zariadenia je využité na 99,9 %, aby ľuďom poskytlo čo najväčší zážitok z práce s ním.

Nabíjačku nebudeš často potrebovať. Výdrž batérie je skvelých 13,5 hodiny, čo je teda naozaj super. iPad Pro vydrží "iba" 10 hodín, teda o 35% menej. Dokonca je rýchlejší až 1,7-krát než spomínaný iPad. Wow! :-)

Model Surface Pro je najľahší zo všetkých. Váži iba 770 gramov a jeho hrúbka je iba 8 mm. Disponuje najnovším procesorom Kaby Lake od Intelu.

Nový tablet od spoločnosti Microsoft disponuje 12,3" displejom, 1TB SSD, či dokonca 16GB RAM. A to stále nie je všetko. Má aj USB 3.0, čítačku kariet Micro SD a 3,5mm jack na slúchadlá. A fičí na OS Windows 10.

S týmto modelom prichádza aj vylepšené púzdro s klávesnicou s názvom Pro Signature Type Cover. Medzi klávesami nájdeš luxusný materiál Alcantara a je k dispozícii v troch farebných variantoch. Vďaka tejto klávesnici je písanie na Surface Pro pôžitkom.

A určite ťa zaujíma aj cena. Tá je necelých 800 EUR - 799,99€. To je cena bez klávesnice. S ňou ide až o cca 950 EUR. Predaj tohto modelu sa začína už 15. júna a to napríklad v susednom Rakúsku, či v Čechách.


Zdroj titulnej foto: blogs.windows.com
zdroj: blogs.windows.com