Nový MacBook Pro podľa Hájeka

· 2 min read
Nový MacBook Pro podľa Hájeka

MacBooky Pro boli spoločnosťou Apple aktualizované minulý rok, keď dostali SSD disk a Force Touch trackpad. Pozri sa s nami na nový MacBook Pro!

Podľa viacerých informácií by firma Apple mohla nové MacBooky Pro predstaviť do WWDC 2016. Analytici tvrdia, že nás jablko prekvapí novým dizajnom! Toho sa okamžite chytil Martin Hájek - známy dizajnér, ktorý vytvoril už mnoho konceptov, ako by nové Apple produkty mohli vyzerať.

Martin Hájek vytvoril aj koncept nového MacBooku Pro, ktorý dizajnovo pripomína minuloročný 12" MacBook.

Zdroj: 9to5mac.com

Koncept je zaujímavý najmä vďaka ultra tenkému telu. Dizajnér sa domnieva, že bude použitá farba Rose Gold, preto ju môžeme vidieť aj v konceptoch. Podľa Martina by tento nový model nemal mať svietiace jabĺčko, rovnako ako 12" MacBook, ktorého svietiace logo je leštené, nesvieti.

Zdroj: 9to5mac.com

Nižšie na obrázkoch môžeš vidieť, že Martin Hájek neurobil nič s klávesnicou, avšak my už vieme, že Apple má v pláne vytvoriť novú. Väčšiu, so širším rozostupom kláves, pre lepší pocit z písania.

Zdroj: 9to5mac.com

MacBooky dostanú OS X 10.12. Koncept operačného systému OS X na obrázkoch vytvoril dizajnér Andrew Ambrosino. Procesory by mali dostať Intel Skylake. A ďalšou novinkou bude podpora nového Thunderbolt 3.0, ktorý využíva konektor USB-C.


Zdroj titulnej foto: 9to5mac.com
Zdroj: 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read