Nový iPhone SE príde už čoskoro

Nový iPhone SE príde už čoskoro

Nové iPhony, ktoré majú prísť na trh už na jeseň tohto roka sa už dočkali množstva únikov. Vieme mnohé detaily a dá sa predpokladať, že pelotón informácii je ešte iba na začiatku. ohľadom iphonov, ktoré by mali byť predstavené v roku 2020 toho však ešte veľa nevieme. To však neznamená, že Apple na ich vývoji nepracuje. Práve naopak. Množstvo zamestnancov v kalifornskej spoločnosti už pracuje na dizajne, funkciách a dá sa predpokladať, že aj prototypoch telefónov s nahryznutým jabĺčkom, ktoré budú predstavené o viac ako rok.

Vďaka portálu Digi Times už vieme prvé detaily. Tie potešia množstvo používateľov, pretože poodhaĺujú veľkosti zariadení. Podľa nich je zrejmé, že sa dočkáme aj nástupcu iPhone SE, ktorý v čase predstavenia zožal veľký úspech. Poďme ale pekne po poriadku.

Zdroj: express.co.uk

Apple má na následujúci rok naplánované znova 3 veľkosti iPhonov. Tie sa ale majú od tých aktuálnych líšiť. Najväčší iPhone by mal narásť zo 6,5 palcov na 6,67 palcov, nástupca iPhone XS by mal dostať displej zväčšený na približne 6 palcov (6,06" namiesto aktuálnych 5,8" v prípade iPhone X(S). Nazjzaujímavejším je ale tretí model z rady, ktorý by mal mať iba 5,42".

To sa môže zdať ako dosť veľa, no treba si uvedomiť, že Apple takmer s určitosťou ppužije bezrámčekový dizajn. To znamená, že by sa mohol dostať na veľkosť podobnú tej, akú má iPhone SE so 4" displejom. Navyše telefon dorazí s OLED displejom, ktorý bude mať technológiu na zníženie nákladov. Nástupca iPhone SE by tak mohol byť najlacnejší z ponuky a aj keď cenu iPhone SE, ktorá je aktuálne pod troma stovkami za model s najmenšou pamäťou pravdepodobne nedosiahne, tak by mohla byť cena priaznivá.

zdroj: express.co.uk

Znamenalo by to tak, že by sa z nového iPhonu mohol stať bestselerom tak, ako sa to podarilo pred časom jeho predchodcovi. Množstvo ľudí stále preferuje menšie telefóny a príchod práve takého telefónu od cupertinskej spoločnosti by ich rozhodne potešil. Ostáva tak len dúfať, že Apple tento variant nezruší a nezanevrie na tých, ktorý po ňom tak priahnu.

zdroj: Apple.com


Zdroj: digitimes.com

Zdroj titulnej foto: express.co.uk