Nový iPhone 7 Plus bude mať údajne duálny fotoaparát a 3 GB RAM

Nový iPhone 7 Plus bude mať údajne duálny fotoaparát a 3 GB RAM

Keď v januári známy analytik Ming-Chi Kuo predpokladal, že nový iPhone 7 Plus bude obsahovať duálny fotoaparát, bolo málo ľudí, ktorí týmto predpokladom verili. Reálnejšia bola možnosť, že Plusko dostane klasický fotoaparát, avšak vylepšený oproti menšej verzii nového iPhonu, tak ako je to aj pri tohtoročných modeloch.

Dnes Ming-Chi Kuo tvrdí, že Apple pri pluskovej verzii okrem duálneho fotoaparátu prinesie aj 3 GB RAM, ktorá má bezproblémovo zvládať požiadavky na spracovanie obrazu.

Zdroj: youtube.com

Ako býva zvykom, Mac Rumors zhrnul doterajšie informácie a predpoklady o tom, ako by mal nový iPhone 7 vyzerať. Podľa posledných indikácií by mal telefón vyzerať veľmi podobne ako iPhone 6S. Ohľadom slúchadiel to vyzeralo stopercentne na možnosť bez konektora jack, avšak poslednú dobu sa vynárajú správy o neodstránení tohto otvoru pre slúchadlá. Samozrejme, očakáva sa celkové zvýšenie výkonu ako pri každom modeli, ktorý Apple predstaví.

Taktiež sa vynárajú správy, že iPhone 7 Plus bude obsahovať rovnaký Smart Connector, ktorý firma Apple použila pri iPade Pro.

Či už budú tieto predpoklady pravdivé, alebo nie, niečo je jasné už teraz. Ak by firma Apple naozaj pri svojich nových modeloch použila duálny fotoaparát, celkovo by si fotografie zhotovené na iPhone polepšili. Duálne fotoaparáty sú skvelé, sú lepšie ako jednotlivé a určite posunú iPhone ako taký znova o krok vpred.


Zdroj titulnej fotografie: manualtutorials.com

Zdroj: theverge.com