Novinky operačného systému watchOS 3

· 2 min read
Novinky operačného systému watchOS 3

Začiatkom tohto týždňa boli odhalené širokej verejnosti mnohé novinky od spoločnosti Apple. Nový update sa tiež týka nosenia možnej platformy tejto značky. Ide o nový operačný systém pre Apple Watch, ktorý posúva tieto inteligentné hodinky na novú úroveň. Avšak zatiaľ vieme, že watchOS 3 bude dostupný pre bežných smrteľníkov až na jeseň, pre vývojárov je zatiaľ dostupná beta verzia, ktorá ukrýva oveľa viacej noviniek ako prechádzajúca verzia watchOS 2.

Zdroj: idownloadblog.com

Tvrdá práca pracovníkov Apple sa naozaj ukázala. Celkový výkon aplikácií Apple Watch sa ukázal v plnej kráse. Takisto celková použiteľnosť týchto hodiniek bola pozdvihnutá zavedením niekoľkých zmien rozhrania.

Zdroj: digitaltrends.com

Verzia watchOS 2, ktorá vyšla minulý rok v júni, nám priniesla plno nových funkcií, avšak mnohí hovoria, že práve tá bola podkladom pre novú verziu. Na druhej strane, keď si prezrieme list noviniek, ktoré boli zverejnené pre watchOS 3, neprehliadneme, že aplikácie a funkcie sú tu úplne nové a nestotožňujú sa úplne s poslednou verziou.

Zdroj: digitaltrends.com

Môj osobný názor na tento nový update pre Apple Watch je, že je naozaj perfektne spracovaný. Veľké plus dostáva rýchlejšie načítavanie aplikácií a lepšia komunikácia medzi samotnými hodinkami a smartfónom.

Všetky novinky si môžete prezrieť na stránke Apple alebo vo videu uvedenom nižšie.


Zdroj titulnej foto: [youtube.com](https://www.youtube.com/watch?v=LO2AJdnNCG4) **Zdroj: [9to5mac.com](http://9to5mac.com/2016/06/18/hands-on-new-features-watchos-3/)**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read