iOS

Novinky o Apple Music

· 1 min read
Novinky o Apple Music

Používateľom služby Apple Music prinášame skvelé správy. Novinky sa týkajú najmä špecifických používateľov s veľkými knižnicami a majiteľov reproduktorov od spoločnosti Sonos.

Prednedávnom sme si pre vás pripravili článok o spôsobe, akým funguje služba Apple Music. Upozorňovali sme v ňom, že ak sa vo vašej hudobnej knižnici nachádza viac ako 25 000 piesní, ktoré ste nezakúpili v iTunes Store, na vašom počítači nebudete schopní zapnúť funkciu iCloud Music Library, čo znamená, že svoju hudobnú knižnicu nebudete vedieť dostať do vašich ostatných zariadení. Spoločnosť Apple prisľúbila navýšenie v septembri, ale tento limit zmenila len prednedávnom, 6. decembra. Maximálny počet piesní bol zvýšený na 100 000. Na amerických stránkach podpory už možno zmenený údaj nájsť, ale na slovenských stránkach podpory aktualizácia ešte neprebehla.

Spoločnosť Apple v spolupráci so spoločnosťou Sonos, ktorá je známa výrobou kvalitných reprosústav, oznámila 1. decembra verejné beta testovanie svojej hudobnej vysielacej služby Apple Music na reproduktoroch značky Sonos. Naostro bude táto možnosť dostupná už 15. decembra. Služba Beats Music, ktorá ukončila svoj vývoj, keď firmu Beats Electronics v máji 2014 odkúpila spoločnosť Apple, bola s produktmi od spoločnosti Sonos kompatibilná. Spoločnosť Sonos svojich zákazníkov informovala o blížiacom sa zrušení tejto služby a možnosti preniesť si svoje účty a playlisty do služby Apple Music.

The Ghost Logo

Zdroj: macrumors.com, wikipedia.org

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read