Noví užívatelia z USA budú mať štyri mesiace Play Music zdarma

Pre nových potenciálnych užívateľov Google Play Music si spoločnosť Google pripravila nezvyčajný "darček" k sviatku 4. júla. Bohužiaľ, táto ponuka platí len pre U.S. užívateľov, ktorí nikdy predtým nemali Play Music alebo YouTube Red predplatený. Noví užívatelia budú môcť používať Play Music štyri mesiace zadarmo.

Za bežných okolností ponúka Play Music jeden mesiac používania zadarmo a potom predplatné aplikácie stojí 9.99 $ na mesiac, čo znamená, že noví užívatelia ušetria takmer 30 $. Okrem toho je možné predplatné kedykoľvek zrušiť.

Zdroj: dailywebstories.com

Okrem plného obsahu aplikácie, ktorá obsahuje knižnicu s 35 miliónmi skladieb, užívateľ získa prístup k YouTube Red bez reklám, ktorý umožňuje tiež sledovať Youtube videá offline na mobilnom zariadení. Okrem toho si užívateľ môže uložiť až 50 000 vlastných piesní.

Google Play Music je možná alternatíva namiesto Apple Music, Tidal, Spotify dostupná cez internetový prehliadač, ale aj ako iOS aplikácia.

Tento týždeň je plný správ zo sveta hudobných aplikácií. Google Play Music sa asi snaží získať viac užívateľov. Spotify obviňuje Apple z nesúťažného správania a stopnutia aktualizácií, čo je dôvodom, že Spotify stratila zisk. Apple Music oslávila prvé narodeniny a má 15 miliónov platiacich užívateľov, kým Spotify sa môže pýšiť dvojnásobným počtom užívateľov.


**Zdroj**: [**macrumors.com**](http://www.macrumors.com/2016/07/03/google-free-4-month-play-music-trial-july-4th/)

Zdroj titulnej foto: gadgets.ndtv.com

Zuzana Golecová

Zuzana Golecová