Nové remienky pre Apple Watch

· 2 min read
Nové remienky pre Apple Watch

Deviateho septembra sme sa dočkali veľa nových noviniek. Nie o všetkých sme Vás ale informovali detailne a ohľadom Apple Watch sme Vám priniesli iba informáciu, že dostanú nový systém, Watch OS 2. To ale nebolo všetko a spoločnosť nám ukázala aj nové remienky a farebné varianty.

Čo sa týka variácií, tu sa vyskytli dva nové modely. Apple Sport Watch už budete môcť kúpiť aj v zlatej a ružovo-zlatej farbe, rovnako ako nové iPhony. Nebudú ponúkať žiadne nové funkcie, rozšíria ale súčasnú ponuku. Budú lacnejšie ako klasické zlaté hodinky zo série Apple Watch edition, no bude aj vidieť, že sa nejedná o pravé zlato ako v prípade druhej menovanej edície. Je to predsa len hliník zafarbený na zlato.

No a ako sme spomínali, dočkali sme sa aj nových remienkov. Tu sa nejaké podstatné zmeny tiež neodohrali, jediné čo Vám Apple ponúkne sú nové farby. Jeden takýto gumený "náramok" Vás bude stáť 49$.

No a nakoniec sa dostávame asi ku najväčšej novinke, Apple Watch Hermès. Hodinky ostanú tiež rovnaké, ale za to budú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ponúknu exkluzívny ciferník a tiež nové remienky. Budú predávané v troch verziách, a to Single Tour, Double Tour a Cuff. Pričom posledné menované sú najdrahšie a budú sa pohybovať na úrovni 1 500$.


Dohady teda boli potvrdené a vyzerá to tak, že Apple bude naozaj predstavovať nové nositeľné doplnky každý druhý rok a popri tom budú vychádzať remienky podporujúce ďalšie funkcie. Páči sa Vám niektorá verzia z kolekcie Hermès?