Nové reklamy na iPad Pro

· 1 min read
Nové reklamy na iPad Pro

Apple dňa 17. februára 2017 vydal na svojom YouTube kanáli 4 nové reklamy, ktoré sa zaoberajú jeho funkciami ktoré prevyšujú nad počítačmi.

Každá z týchto 16 sekundových reklám začína s Tweetom užívateľa, či už o samotnom iPade Pro alebo o situácií kde by bol lepší ako počítač.

V prvom videu človek drží "Tweet" na ktorom stojí "iPad Pro nie je ani zďaleka ako počítač." Apple zároveň vysvetľuje výhody iPadu Pro, poukazuje na LTE, dotykovú obrazovku, ktorá podporuje Apple ceruzku, a jeho rýchlosť.


Druhé video sa tiež zameriava na funkčnosť LTE v iPade Pro, ktorý umožňuje používateľom získať mobilné služby kdekoľvek, zatiaľ čo tretie video poukazuje na to, že **Microsoft Word je k dispozícii aj na Apple prístroji** s podporou Apple ceruzky.

Posledné video sa zameriava na vírusy. "Môj notebook má najodpornejší vírus a ja som vydesená" a následne Apple vysvetľuje, že iPad Pro **nedostane vírus ako počítač.**

Jedná sa o novú iPad Pro reklamnú kampaň pre Apple, a je podobná posledným iPad Pro reklamám ktoré spoločnosť zdieľala.
Hovorí sa že Apple sa chystá vylepšiť už spomínaný iPad Pro. Zariadenie by malo mať novší procesor a nový dizajn s displejom od okraja ku okraju.
Vynovený tablet by mal prísť už v **Marci tohto roku.**
Zdroj titulnej foto: [apple.com](https://www.apple.com/euro/ipad-pro/b/generic/images/og.jpg?201609061118) **Zdroj: [macrumors.com](https://www.macrumors.com/2017/02/17/apple-ipad-pro-ad-series/)**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read