Nové iPhony nám ponúknu 3GB RAM a rýchle nabíjanie

Nové iPhony nám ponúknu 3GB RAM a rýchle nabíjanie

Už sme ti priniesli veľké množstvo informácií o nových iPhonoch, i keď nie je isté, či sú založené na pravde. Niečo z toho množstva však určite áno. Teraz je tu ale ďalšia veľká vec, ktorá ťa stopercentne poteší.

Špekulácie odborných analytikov hovoria, že všetky tri prichádzajúce iPhony nám ponúknu 3GB pamäť RAM.

Zdroj: indianexpress.com

Od analytika menom Timothy Arcuri prišla takáto správa:
"Všetky tri iPhony dostanú 3GB RAM. Modely vo veľkostiach 4,7" a 5,5" budú k dispozícii v troch pamäťových variantoch, rovnako ako aj súčasný iPhone 7 či 7 Plus, teda v 32GB, 128GB a 256BG. Ale nový, 5,8" iPhone bude k dispozícii pravdepodobne len v 64GB a 256GB verzii. A okrem iného by mohol ponúknuť aj dlhšiu výdrž batérie."

Spoločnosť s názvom TrendForce však hovorí niečo iné. Domnieva sa, že 3GB RAM dostanú iba 5,5 a 5,8" modely. Klasický 4,7" iPhone 7s vraj dostane iba 2GB RAM, rovnako ako iPhone 7, či iné staršie modely.

Vyššie spomínaný Timothy spomína okrem pamäte RAM aj rýchle nabíjanie s Lightning konektorom cez nabíjaním cez USB-C. Potvrdzuje tým špekulácie známeho analytika menom Ming-Chi Kuo.

Zdroj: macrumors.com

Ako to teda bude naozaj? Budú mať pravdu známi analytici alebo nás Apple znovu nechá na pochybách? Istotou však je, že iPhone 8 bude stáť za to (a iPhone 7s a 7s Plus samozrejme tiež).


Zdroj titulnej foto: youtube.com
zdroj: macrumors.com