Dostane 15″ MacBook Pro 32 GB RAM a nový procesor?

Dostane 15″ MacBook Pro 32 GB RAM a nový procesor?

Nedávno vydaná séria laptopov má úspech v predaji, ale nemálo je ľudí stále presvedčená, že MacBook Pro stále nieje dostatočne "Pro".


Spoločnosť Apple vybaví svoje MacBooky Kaby Lake procesormi novej generácie od Intel-u. Stať by sa tak malo v prítomnom tohto roku.


Zdroj: techviral.com

12″ palcové modely MacBooku by sa mali dostať do výroby koncom 2. štvrtiny tohto roku, presnejšie v Marci. Spomenutá bola taktiež aj 16 GB veľká RAM, ktorá bude pravdepodobne len na objednávku.

Dva aktuálne modely 12 palcového MacBooku sú vybavené operačnou pamäťou s veľkosťou 8 GB.


13″ a 15″ modely MacBooku Pro budú taktiež vybavené Kaby Lake procesormi, do výroby by sa mali dostať okolo Júla tohto roku. Doposiaľ nieje známe akou veľkosťou RAM budú vybavené, ale predpovedá sa, že veľkosť operačnej pamäte zostane zachovaná na 16 GB.


macworld.co.uk

15″ MacBook vybavený 32 GB RAM by sa do výroby mal dostať v Septembri tohto roku. Veľkosť operačnej pamäte sa podobá stolovým zostavám a to by mal byť dôvod prečo by mal práve tento model uchvátiť High-End fanúšikov.


Zdroj: macrumors.com

Dizajn vyššie spomínaných MacBookov by mal byť ekvivalentný aktuálnym modelom, ktoré vyšli v roku 2016.
S príchodom nových Kaby Lake procesorov by sa taktiež mala zlepšiť aj efektívnosť využitia energie a tak by nové modely boli energeticky úspornejšie.


Analytici predpokladajú 10 % nárast v predajnosti nových modelov. Po novom už očakávajú, že dopyt presiahne výrobu a výrobné oneskorenie vyvolané dopytom a výrobou je už dopredu vyriešené.
Zdroj: gadgetmtech.com
Oficiálny dátum predaja doposiaľ nieje známy ale odhaduje sa, že známy by mal byť približne až v polovici roku 2017.


Zdroj titulej foto: [thecountrycaller.com](www.thecountrycaller.com/public/images/uploads/1469213018-3439.jpg) **Zdroj: [macrumors.com](http://www.macrumors.com/2017/01/16/kaby-lake-macbooks-ming-chi-kuo/)**