Nové farby Beats Solo 2 a predpredaj Apple Watch

· 1 min read
Nové farby Beats Solo 2 a predpredaj Apple Watch

Do Apple Store behom týždňa pribudli možnosti predobjendať Apple Watch, ale aj nové farby slúchadiel Beats Solo 2

Kalifornský technologický gigant začal pred pár dňami s predpredajom Apple Watch. Zatiaľ len v 9 krajinách, ale ako s každým produktom, tak aj s týmto očakávajú veľký úspech. Sú dostupné v troch prevedeniach. Jednou, zároveň podľa predpokladov najobľúbenejšou, je Apple Watch Sport. Tento model je v dvoch veľkostiach. Menší v cene 349 USD a väčší 399 USD. Ďalšou verziou sú štadardné hodinky Apple Watch v cene od 549 USD do 1099 USD, a nakoniec prémiová verzia z 18 karátového zlata za 10 000 USD.

Apple ale nezabúda ani na svoje ostatné produkty. Pred pár dňami pridal možnosť objednania Beats Solo 2 v nových farebných verziách: zlatá, sivá a strieborná.

Viac než slúchadlá

Beats slúchadlá sú akýmsi prepojením medzi svetom technológií, dizajnu a módy. Slúchadlá Beats majú na trhu špecifické miesto. Pre ľudí sa stali módnym doplnkom, niečím, čo vyjadruje ich životný štýl. A pri tom všetkom zvládnu aj reprodukovať zvuk. Slúchadlá síce nie sú určené pre žiadnych audiofilov, ktorí by od nich očakávali čisté a bezchybné zvuky, skôr sú určené pre väčšinu mladých ľudí, ktorí počúvajú hudobný žáner, pri ktorom sú dôležité výrazné basy. Ako som už spomínal, Apple pridal nové farebné odtiene k slúchadlám Beats Solo 2. Slúchadlá sú teda v siedmich farbách: čierna, biela, modrá, červená a nové farby ktoré sa farebne hodia k novému macbooku: zlatá, sivá a strieborná. Slúchadlá sú k dispozícii aj v bezdrôtovej verzii v cene 299,95 USD. V prípade štandardnej káblovej verzie si budete musieť nachystať 199,95 USD. Nové farby sa dajú už kúpiť aj v českom Apple Store.