Štvrtá generácia Apple TV klope na dvere

· 1 min read
Štvrtá generácia Apple TV klope na dvere

Podľa zistení portálu 9to5Mac sa dočkáme štvrtej generácie Apple TV už v októbri tohto roku. Vyvolávacia cena zariadenia začne na 149 $ alebo 199 $. 9to5Mac ďalej uvádza, že Apple bude aj naďalej predávať tretiu generáciu Apple TV za 69 $, no nepredpokladá sa, že by táto generácia podporovala novinky ako Siri alebo App Store.

alt

Často spomínaná streamovacia TV služba, má byť prístupná od začiatku nového roka a to ako softvérový update, pre tretiu a štvrtú generáciu Apple TV. Podľa dohadov má táto televízna streamovacia služba ponúknuť v základnom balíčku približne 25 programov s poplatkom 40 $ mesačne.

Najnovšia generácia Apple TV má obsahovať A8 dual-core procesor, App Store s prostredím pre vývojárov a ako doprovod vám môže slúžiť zamatový hlas šarmantnej asistentky Siri. Štvrtá generácia má taktiež obsahovať integráciu HomeKit-u, nové užívateľské rozhranie a prepracované diaľkové ovládanie s pohybovými senzormi, touchpadom a mikrofónom.

Predstavenie novej Apple TV je očakávané 9. septembra o 19:00 počas eventu, kedy nám Apple predstaví aj nové iPhony a možno aj kadečo iné. Sleduj náš web a budeš informovaný o všetkých novinkách.

zdroj: 9to5Mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read