Nová aktualizácia iOS 9.0.2 je na svete! Čo nové prinesie?

Apple včera oficiálne vypustil novú aktualizáciu iOS 9.0.2. Ide o v poradí už druhú aktualizáciu operačného systému iOS 9. Posledná vyšla pred týždňom.

Apple sa postaral o opravy viacerých chýb, ktoré trápili majiteľov spomínaného operačného systému. Po aktualizácií už užívateľov nebudú hnevať problémy so zapínaním a vypínaním mobilných dát a s aktivovaním služby iMessage. Pokiaľ sa vám stalo, že ste zálohovali svoj iPhone cez iCloud a zálohovanie bolo nečakane prerušené, v novom iOS 9.0.2 by sa to už nemalo stávať. Užívatelia sa tiež sťažovali na to, že sa im niekedy po prijatí upozornení stalo, že sa obrazovka začala nesprávne otáčať. Apple nezabudol ani na zlepšenie stability Podcastov.

Aktualizácia 9.0.2

Radi by sme ešte spomenuli, že Apple pred nedávnom vypustil už tretiu beta verziu iOS 9.1 pre registrovaných vývojárov. Očakáva sa, že bežní užívatelia si ju budú môcť stiahnuť niekedy v novembri.

Dávid Baránek

Dávid Baránek

Zaujímam sa o Apple a všeobecne o svet technológií. Okrem pravidelného prispievania do ThinkApple píšem poviedky a venujem sa športu.
Zvolen