NÁVOD: Pozeraj dnešnú Apple konferenciu naživo!

NÁVOD: Pozeraj dnešnú Apple konferenciu naživo!

Už dnes o 18:00 sa pravdepodobne staneme svedkami nových iPadov, iPhonu a uvidíme, čoho ešte všetkého. Keďže ale počítame s tým, že naši čitatelia nebudú cestovať do Cupertina, prinášame ti návod, ako pozerať celú konferenciu pokojne z domu s pukancami v ruke.

Ak máš Apple TV
Zdroj: popsci.com
Máme pre teba dobrú správu. Vznešená firma Apple ti dovolí pozerať toto veľkolepé predstavenie. Má to ale háčik. Nemôžeš vlastniť prvú generáciu Apple TV. Všetky ostatné vyhovujú.

Ak máš Mac, iOS alebo Windows (10)
Zdroj: appleinsider.com
Máme pre teba dobrú správu. Apple ti dovolí pozerať toto veľkolepé predstavenie. Má to ale chybičku. Vlastne, viac chybičiek.

Ak máš iOS, tvoje zariadenie musí mať iOS 7.0 alebo novší. V prípade Macu musí ísť o prehliadač Safari vo verzii 6.0.5 alebo vyšší a OS X v10.8.5 a vyšší.

A dostaneme sa aj k Windowsu, musí disponovať verziou Windows 10 a programom Edge (nástupca Windows Explorer).

Budeme mať aj živé komentovanie s videom streamu na:

https://www.thinkapple.sk/2016/03/21/ideme-na-chat/

V prípade staršieho Windowsu môžeš skúsiť tento návod:

Ak ešte nemáš stiahnutý VLC prehrávač, odporúčame ti tak urobiť. Následne program otvoríš, klikneš na "Media", "Open Network Stream" a zadáš adresu http://www.apple.com/live/."

A nemôžeme zabudnúť na vysielací link, ktorý sa nachádza TU.

Ak máš Android
Zdroj: clipartbest.com
Máme pre teba zlú správu. Apple ti nedovolí pozerať toto veľkolepé predstavenie. Môžeš ale skúsiť túto metódu, no nič ti nevieme garantovať:

"Stiahneš si VLC prehrávač, ťukneš na tri paličky v ľavom hornom rohu, ďalej na "Stream" a napíšeš http://www.apple.com/live/."

Viac ti už asi nepomôžeme, ak máš akékoľvek otázky, napíš ich nám do komentárov na Facebooku alebo vyskúšaj náš nový nástroj priamo na stránke, Disqus.

Zdroj titulnej foto: Apple.com
Zdroj: fortune.com