Návod: Ako na svojom iPhone 6/6s získať svietiace logo

· 1 min read
Návod: Ako na svojom iPhone 6/6s získať svietiace logo

Stavím sa, že väčšina používateľov miluje, keď sa na ich MacBooku Air alebo Pro po otvorení rozsvieti nahryznuté jabĺčko. Za predpokladu, že by túto vychytávku zaiste ocenilo aj mnoho majiteľov iPhone 6, 6 Plus, 6s alebo 6s Plus, predstavila spoločnosť The Unlockr špeciálny kit, vďaka ktorému svietiace logo skutočne získate.

Za celý kit zaplatíte 35 dolárov, respektíve 38 dolárov za kit pre verziu Plus. LED žiarovka berie napájanie z podsvietenia displeja. Vďaka tomu má (aspoň podľa výrobcu) nielen nulovú spotrebu, ale naviac svoju intenzitu mení podľa nastaveného jasu a funguje iba vtedy, keď je displej zapnutý.

Čítajte tiež: Ste milovníkom retro dizajnu? Potom vás zaujme táto limitovaná edícia iPhonov 6S

Celý proces je odporúčaný iba pre skúsenejších používateľov, ktorí už majú nejaké to rozoberanie za sebou. Výrobca navyše upozorňuje, že týmto procesom môžete prísť (čítaj "prídete") o záruku na svojom telefóne. Je však, podľa nás, iba otázkou času, kedy začnú po eBayi kolovať takto upravené iPhony.

Ak by ste mali záujem, spomínaný kit si môžete zakúpiť na stránke výrobcu. Verzia pre iPhone 6 je dostupná ihneď, verziu pre najnovší iPhone si môžete predobjednať. Prísť by mala o pár týždňov.

Nakoniec vám ponúkame video, ktoré zverejnil samotný predajca tohto kitu. Popisuje v ňom celý postup. Tak čo, plánujete si takto vylepšiť svoj iPhone? Ak áno, budeme radi, ak sa s nami podelíte o vaše skúsenosti.