Najobľúbenejším telefónom Američanov nie je iPhone. Ktorej značke patrí prvé miesto?

American Customer Satisfaction Index (ACSI) monitorujúci spokojnosť zákazníkov sa podujal na veľký celoštátny test v oblasti mobilných komunikátorov. Monitorujúca spoločnosť sa snažila nájsť najobľúbenejší smartfón Američanov. Aj keď mnoho ľudí by predpokladalo, že zvíťazí iPhone, našiel sa mobil, ktorý ho predbehol.

Ukázalo sa, že najspokojnejší sú užívatelia Galaxy Note 5 od Samsungu, ktorý dosiahol hviezdne hodnotenie až 86/100. Jeho veľký konkurent iPhone 6S Plus bol v jeho tesnom závetrí. Dostal len o jeden bod menej, takže prvenstvo mu ušlo skutočne o vlások. Tretie miesto patrí smartfónom Galaxy Note 4 a S6 edge+ so skóre 84/100. Menší iPhone 6S sa dostal tesne za nich a obdržal hodnotenie 84/100.

Celkové poradie si môžeš pozrieť tu:

zdroj: gsmarena.com

Fanúšikov Samsungu však zároveň musíme sklamať. Za najspoľahlivejšiu značku označili Američania Apple, ktorá dostala 81 zo 100 bodov. Samsungu tak patrí druhé miesto s 80 bodmi. Za ním sa prekvapivo umiestnila Motorola so skóre 77/100.


Zdroj titulnej foto: youtube.com

Zdroj: wccftech.com

Dávid Baránek

Dávid Baránek

Zaujímam sa o Apple a všeobecne o svet technológií. Okrem pravidelného prispievania do ThinkApple píšem poviedky a venujem sa športu.
Zvolen