Najobjednávanejším smartfónom všetkých čias v USA je iPhone 7

· 1 min read
Najobjednávanejším smartfónom všetkých čias v USA je iPhone 7

Nedočkavo sme všetci čakali na príchod úžasnej novinky od Apple, a keď ju konečne predstavili, žne úspech za úspechom. Okrem krásneho dizajnu si ľudia zamilovali aj väčšie pamäťové úložiská a vrhajú sa po iPhonoch "ako po údenom." IPhone 7 má oveľa väčší úspech než iPhone 6.

Americký operátor už zaznamenal 4x viac objednávok ako pri minuloročnom iPhone 6s. Počet predobjednávok vraj vzrástol o neskutočných 375 %! Operátor T-Mobile tiež hovorí o vysokých číslach.

Zdroj: techbox.dennikn.sk

Veľmi veľa ľudí vravelo, že nové iPhony nebudú mať veľký úspech, pretože sa dizajnovo takmer nezmenili. No každý sa môže pomýliť. Tie neskutočné čísla hovoria za všetko. Veď už pri iPhonoch 6 a 6s sa vravelo o velikánskom množstve objednávok. A keď teraz vzrástli 4x, tak to je už naozaj čo povedať. Samsung musí peniť... alebo skôr, vybuchovať. :-)

--- Zdroj titulnej foto: [cultofmac.com](http://www.cultofmac.com/444613/iphone-7-apple-watch-2-preorders-guide/) **Zdroj: [9to5mac.com](https://9to5mac.com/2016/09/13/iphone-7-sales-record/)**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read