Najnovšie fotky iPhonu 7 odhaľujú nový, väčší fotoaparát

Najnovšie fotky iPhonu 7 odhaľujú nový, väčší fotoaparát

Nedávno zverejnené fotky z portálu NowhereElse.fr nám prinášajú náhľad na nový a zároveň aj väčší fotoaparát, ktorý má údajne dostať vlajková loď značky Apple.

Zdroj: 9to5mac.com

Mnohé zvesti, ktoré boli vypustené do sveta ohľadom nového iPhonu 7, sa premietajú v týchto prototypoch. Dizajn sa oproti terajšej generácii iPhonu 6 predsa o niečo zmenil, aj keď mnohí tvrdili, že sa bude značne podobať. Z obrázkov si môžeme všimnúť hneď jednu zmenu, a to linku antény, ktorá je teraz na prototypoch odstránená a lemuje len bočné hrany iPhonu.

Zdroj: 9to5mac.com

Fotoaparát s dvomi šošovkami, o ktorom sa šírili mnohé chýry, sa objavuje aj na týchto fotkách. Tento typ fotoaparátu sa však vyskytuje len pri väčšej, 5,5" verzii iPhonu 7 Plus. Šošovky sú tu od seba vzdialené približne centimeter a sú uložené v oválnom tele fotoaparátu.

Zdroj: 9to5mac.com

Menšia, základná 4,7" verzia iPhonu 7 dostane tak isto upgrade vo svojej výbave. Fotoaparát je jednoznačne väčší! Ďalšia zmena sa týka pozície fotoaparátu, ktorý bol presunutý bližšie k rohu celého iPhonu.

Zdroj: 9to5mac.com

Keď odbočíme od fotoaparátov a zameriame sa na ostatné zmeny, ktoré tento prototyp ponúka, všimneme si, že nám chýba 3,5 mm jack na slúchadlá. Je to zrejme tým, že Apple naozaj príde so slúchadlami, ktoré budú využívať na sprostredkovanie hudby Lightning konektor.

Zdroj: 9to5mac.com

Fotkám, ktorých zdrojom je čínsky portál, je naozaj ťažké veriť. Veľa sa toho zhoduje so zvesťami, o ktorých sa hovorí stále dokola. Na jeseň, okolo septembra, sa však naozaj ukáže, ktoré z týchto správ boli naozaj pravdivé. Avšak výrobcovia a dodávatelia súčiastok už masovo vyrábajú súčiastky, preto je menej zrejmé, že príde k nejakým veľkým zmenám v dizajne.


Zdroj titulnej foto: [iphoner.it](http://www.iphoner.it/wp-content/uploads/2016/05/iPhone-7-4.jpg) **Zdroj: [9to5mac.com](http://9to5mac.com/2016/06/25/latest-round-of-leaked-iphone-7-photos-show-new-larger-cameras-for-both-4-7-inch-and-5-5-inch-model/)**