Najnovší Samsung Galaxy Note 7 neprekonal starý iPhone 6s

Smartfón s názvom Galaxy Note 7 vyšiel spoločnosti Samsung iba nedávno a zatiaľ sa predáva len v niektorých kútoch sveta. Samsung nás pri tomto modeli prekvapil jeho špecifikáciami. Veď posúď sám.

Nový Galaxy Note 7 má 4 GB RAM, 12 Mpx fotoaparát, je vodoodolný a má bezdrôtové nabíjanie. Okrem toho sa vnútri nachádza Snapdragon 820 a grafický čip Adreno 530. Z tohto všetkého vyplýva, že Samsung by mal vyhrávať nad ostatnými spoločnosťami. No firma Apple ho dala dole aj "starým" iPhonom 6s!

Na videu môžeš vidieť, že iPhone dokáže spustiť aplikácie oveľa rýchlejšie, 14 aplikácií dokáže spustiť za 1 minútu a 21 sekúnd, zatiaľ čo nový Samsung za 2 minúty a 4 sekundy.

Tak aký rýchly potom bude iPhone 7? Dostane predsa rýchlejší procesor A10 a pravdepodobne aj viac GB RAM vo väčšom modeli. Predstavenie novinky od Apple sa už nezadržateľne blíži, tak sa teš rovnako ako my. ;-)

--- Zdroj titulnej foto: [techradar.com](http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/samsung-galaxy-note-7-vs-iphone-6s-plus-1325840) **Zdroj: [macrumors.com](http://www.macrumors.com/2016/08/22/galaxy-note-7-iphone-6s-speed-test/)**
Daška Vanková

Daška Vanková

Apple = ❤️