Najnovší koncept iPhonu 7, v ktorom je zobrazený iOS 10

· 2 min read
Najnovší koncept iPhonu 7, v ktorom je zobrazený iOS 10

Nový iOS 10 nám bol síce predstavený, no stiahnuť sa bude dať až v septembri, kedy tiež vyjde jeho oficiálny prvý majiteľ - iPhone 7. Neustále sa o ňom objavujú nové a nové informácie, často nepodložené faktami.

Dizajnér a grafik menom Mathijs Schrauwen vytvoril najnovší koncept iPhonu 7, do ktorého vložil screeny nového operačného systému iOS 10. Pochopiteľne, inšpiroval sa konferenciou spred pár dní, na ktorej bol nový iOS predstavený.

Zdroj: macrumors.com

Na obrázkoch nižšie môžeš vidieť duálny fotoaparát, ktorého sa vraj máme dočkať nie pri iPhone 7, ale až pri iPhone 7 Plus. Návrh je vytvorený vo veľmi obľúbenej Space Gray farbe, no vznikli tiež nové dohady o farbe Deep Blue, ktorou by mal iPhone disponovať.

Zdroj: macrumors.com

Zdroj: macrumors.com

Vďaka absencii "Odomknúť posunutím" sa väčší dôraz kladie na používanie Touch ID. Ako môžeš vidieť na obrázkoch, v tomto koncepte dizajnér Mathijs vložil Touch ID do displeja. Na koncepte tiež nenájdeš 3,5 mm jack, o ktorom sa vedú na internetových portáloch dlhé diskusie. Tak dočkáme sa nakoniec portu na slúchadlá alebo nie?

Zdroj: macrumors.com

Všetko, čo nám Apple naozaj predstaví, sa dozvieme už o pár týždňov či mesiacov. Po všetkých tých konceptoch sme rozhodne všetci zvedaví a tešíme sa na september!


Zdroj titulnej foto: iphonetutorials.info
Zdroj: macrumors.com